The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Казанлък 16-18.07.2010 - яз. Копринка

#11
gadnia_metal Wrote:
Пангев Wrote:Сторете път на един самолет (дето сам си летии де)...

олееееееееее, взимайте си тапите за уши, че самолета отдалеч се чува. Пангеееев да си оправиш амортисьорчетата

Хи хи хи Big Grin Рибата още не се е окопитила от миналогодишните извънземни звуци.....майтап бе Насе.
Мястото ще е същото, дано риболова да не е като миналогодишния, а настроението......каквото си го направим Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#12
100Y0 Wrote:
gadnia_metal Wrote:
Пангев Wrote:Сторете път на един самолет (дето сам си летии де)...

олееееееееее, взимайте си тапите за уши, че самолета отдалеч се чува. Пангеееев да си оправиш амортисьорчетата

Хи хи хи Big Grin Рибата още не се е окопитила от миналогодишните извънземни звуци.....майтап бе Насе.
Мястото ще е същото, дано риболова да не е като миналогодишния, а настроението......каквото си го направим Big Grin .
То риба остана ли от миналогодишното ми посещение!? Ако има - явно някой е зарибил язовира отново..... нищо, спете спокойно - тая година ще я уморим тотално - все още ми скърцат амортесьорчетата. Специално за метъла гаден - ще си отворя капака точно в 9:00 Неделя - много ще ми е кеф да го видя как ще излезе рошав и мърморещ от палатката... ще ми критикува той амортесьорчетата....
Иначе за тапите за уши - прав е - вземете си повечко че тоя път смятам да пограча повечко
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#13
ти вземи посвири повечко, има кой да грачи Big Grin :-({|= :director: :partyman: :partyman: :headbang:
Reply

#14
Абе и аз обичам да грача пък някой да ми свири.....

Последното е спам ама не се сдържах
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#15
:-" :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-"
Reply

#16
ДОКО Wrote::wink:

Очакваме "пилета по доковски"! Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#17
Да си проверите годността на роболовните билети... Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#18
моят е презаверен, ако някой проверява кажете, че пръчките са мои Big Grin
Reply

#19
Мъка,мъка,мъка, точно на 17-18 сме заети, но за всеки случай ще метна палатката в багажника. Sad Sad Sad

п.п. Пангев, тоя път да вземеш верните ноти...
Reply

#20
Старозагорската група да не се ошумулява, ами да пише в темата и най-добре да идва на място :wink: Big Grin ....
естествено поканени са всички желаещи, независимо от местоположението.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)