The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Има ли значение какви части купувате или слагате на автомобила?
You do not have permission to vote in this poll.
а/ не няма
14.29%
3 14.29%
б/ може и ментета
0%
0 0%
в/ само оригинални
42.86%
9 42.86%
г/ аналог от друг производител - качествено
33.33%
7 33.33%
д/ да от друг автомобил при сходство
4.76%
1 4.76%
е/ само 2ра у-ба
4.76%
1 4.76%
Ами още неми се е налагало да си купувам нали карам танк ;о)
0%
0 0%
Total 21 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Магазини Сервизи и Морги за части на VOLVO и Renault

#31
Колега Трифонов, като гледам кога си попитал / юли 2006 / е интересно да кажеш към момента дали имаш някакви конкретни проблеми или питането е по принцип?
За различните проблеми по колата мога да препоръчам различни специалисти, в чиято компетентност съм се убедил от опит.
Същото е и с резервните части, някои се поръчват оригинални, някои от качествни алтернативни източници. ЕЛА НА СРЕЩАТА И СЪМ УБЕДЕН, ЧЕ ЩЕ ПОЛУЧИШ ОТГОВОР НА МНОГО ВЪПРОСИ! Big Grin
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#32
Не е въпроса в лова. За мен вече туристическият сезон вече започна. Така че работя и ми е трудно да се откъсна. Иначе питам по принцип. След Цоков и Канев,ходих в МПФ,но вече тотално съм се отказал от тях. В момента имам проблем с нагнетателната клапа на нафтовата помпа(капе ми гориво от там,и ми се вижда малко спъната). Така,че ако ми кажете от къде мога да си намеря или да поръчам такава част,ще съм Ви адски благодарен! Иначе за срещата в неделя ще направя всичко възможно да съм там! Живи и здрави!
The Kingdom of Steel

#33
Не е въпроса в лова. За мен вече туристическият сезон вече започна. Така че работя и ми е трудно да се откъсна. Иначе питам по принцип. След Цоков и Канев,ходих в МПФ,но вече тотално съм се отказал от тях. В момента имам проблем с нагнетателната клапа на нафтовата помпа(капе ми гориво от там,и ми се вижда малко спъната). Така,че ако ми кажете от къде мога да си намеря или да поръчам такава част,ще съм Ви адски благодарен! Иначе за срещата в неделя ще направя всичко възможно да съм там! Живи и здрави!
The Kingdom of Steel

#34
каталози с каталожните номера на ScanTech и снимки.

http://www.scantechsweden.com/Default.aspx?id=37

търсене по модел и по вид. Download .pdf
V40 1.9TD '98 90hp

#35
каталози с каталожните номера на ScanTech и снимки.

http://www.scantechsweden.com/Default.aspx?id=37

търсене по модел и по вид. Download .pdf
V40 1.9TD '98 90hp

#36
Браво. Удобен е.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#37
Браво. Удобен е.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#38
Хора кажете сервиз за ауспуси където не си оставят ръцете и като отида ще ми ги направят като хората.Колата е Волво 440

#39
Хора кажете сервиз за ауспуси където не си оставят ръцете и като отида ще ми ги направят като хората.Колата е Волво 440

#40
аз лично съм доволен от Крафт в дружба дето е
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)