The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори

Здравей, Роби.
Четох доста из форума, но не намерих подобна тема, за това питам теб...
Колата е s60 2002 D5
Преди няколко дни реших да си отворя шибедаха, задържах копчето за 1 сек. назад, за да се отвори изцяло автоматично...
Моторчето се задейства и след по-малко от секунда се чу изщтракване (или прескачане на зъбчатка) и прозореца се отвори докрай, огледах и не видях видими поражения.
След като паркирах по късно и затворих шибедаха видях , че не е плътно затворен, а се подава нагоре с 3-4 см.
Отворих го отново и го затворих на автоматичен режим. Отново същия проблем.
Временото решение беше на ръчен режим с кратки натискания на бутона..., но така остава с няколко милиметра по ниско от колкото трябва да е.

Предполагам в МП ще бъде отстранен проблема и в този ред на мисли каква ще е "глобата"
Благодаря предварително
Чест и почитания
Reply

Здравей,
колата е volvo v40 1,9 дизел 115 к.с, 2001г. фейслифт, а проблемът е следният:
- днес заключих колата нормално с дистанционното както обикновено, но когато реших да отключа дистанционното не работеше опитах с това на втория ключ и то също не работеше ( батериите и на двете са сменяни преди 3 или 4 месеца ), отключих колата с ключа и при отваряне на вратата се включи алармата и не се изключва, накрая разкачих акумулатора. Какво става ? Какъв може да е проблема?
Reply

ЗДРАВЕЙТЕ ПОЗНАТИ МЕ НАСОЧИХА КЪМ ТОВА МОМЧЕ РОБИ  НО ИМИ ДАДОХА ТЕЛЕФОНА НО НЯМА ВРЪЗКА С НЕГО ДАЛИ ГО Е СМЕНИЛ ИЛИ ВЕЧЕ НЕ СЕ ЗАНИМАВА С ТОВА НЕЩО МОЛЯ ДАЙТЕ НЯКЯКВА НАСОКА ЗАЩОТО МИ ТРЯБВА ДИАГНОСТИК СПЕШНО ПРИЯТЕН ДЕН !
Reply

Колега, Роби не си е сменил телефона, но има причина от 24.05 да е офлайн. За да не изпадам в подробности, ако ти е спешно те съветвам да се насочиш другаде за диагностика....успех

Sent using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

(06-04-2019, 06:47 AM)ivobivo Wrote: Колега, Роби не си е сменил телефона, но има причина от 24.05 да е офлайн. За да не изпадам в подробности, ако ти е спешно те съветвам да се насочиш другаде за диагностика....успех

Sent using Tapatalk

E ако е възможно, изпадни. Никога не е излишна информацията. Понеже гледам още не е влизал във вайбър от тази дата.
Reply

Колеги, на 26 май карах мото Track Day заедно с Роби на Калояново, но си тръгнах от пистата в ранният следобед и малко преди да стане инцидента с Роби. За случката разбрах след като Иван Мутафчиев ми писа в понеделник и питаше дали знам нещо и дали трябва помощ и кръв... обадих на Пешо от zedmoto за подробности и той ме упокои ме, че пораженията не са фатални и всичко ще се оправи. Ето какво е писала съпругата му във ФБ групата:

------------------------

Ivanka Shalapatova
30 май в 16:13 ч. ·
Мили приятели,
Сърдечно благодаря от името на цялото ни семейство за подкрепата към Robert Shalapatov! Той преживя тежък инцидент, но вече се възстановява успешно под изключително професионалното медицинско лечение на екипа в УМБАЛ “Св.Георги”, Пловдив!
Благодаря за всички обаждания, съобщения, мили думи и окуражаване! Благодаря за силната ангажираност в първите мигове след катастрофата на Desislava DImitrova и Петър от Zed Moto.
Животът е прекрасен единствено, когато семейството е обградено от силни приятели и от хора, които се мобилизират при нужда, хора, които може и да не познаваш!
Да ви се връща доброто и ще продължавам да ви запознавам с напредъка! Вярвам, че един ден ще видите Роби в работното си облекло на Moto Pfohe, с усмивка на лице и готовност да помогне на всеки в нужда!

------------------------

Ivanka Shalapatova
8 юни в 11:31 ч. ·

Здравейте приятели!
Robert Shalapatov е вече на домашно лечение. Възстановява се бавно, но много добре.
Преживявото наистина беше сериозно предизвикателство за мен, за децата и за цялото семейство. Без вашата опора, без милите думи и подкрепа, без постоянната готовност да помогнете съм убедена, че нямаше да преминем през това така леко. Убедена съм, че всяка ваша мисъл за здраве и добра енергия даде на Роби възможността да преодолее истински сериозни рискове за него и за семейството.
Благодаря за всички молитви и опора от вас, мили хора от САЩ, Индонезия, Швейцария, Канада, Германия и България!
Неговото възстановяване ще бъде дълго и знам, че за феновете на Volvo това има значение. Карайте внимателноSmile Роби ще се възстанови напълно в момент, в който ще усетите, че вече е на линия в прекрасния нов комплекс на Мото ПфоеSmile
За приятелите му фенове на моторите...впечатлена съм от духа и сплотеността на вашата общност и ви благодаря за съпричаствостта!
Нека всеки от вас се радва на здраве и щастливи споделени мигове с любимите хора, защото животът ни е дар от БОГ и трябва да го ценим!
С признателност и благодарност,
От сем. Шалапатови

------------------------
...много се радвам, че всичко е ОК и скоро Роби ще е на линия Smile
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

Благодаря за информацията. Така няма да притесняваме човека ненужно.
Reply

Не го познавам, но искрено му желая бързо и успешно възстановяване.
Reply

Здравейте,

Имам следния проблем с Волво С80 2,9 (204 к.с), след отстранен проблем със запалването изчезна круиз контрол-а, както и перката на охлаждането се включва след като изгася автомобила. Остава включена 4-5 мин , дори след като автомобилът е заключен. Изваждайки плюсовата клема на акумулатора круиз контол-а се появява за около 30 секунди и отново изчезва.... Моля за помощ, ако е възможно, разбира се....
Reply

С Роби всичко е наред и е на работното си място в Мото Пфое,но просто е претрупан от ангажименти и няма физическата възможност да следи и тук,и в групата във Фейсбук. Затова който има нужда от професионална диагностика или решение на електрически и софтуерни проблеми по автомобила,да си запише час по телефона в софийския сервиз на VOLVO - 024007299 и 0879546318  https://www.motopfohe.bg/bg/dealer-network
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)