The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Компютърна диагностика?

#1
Здравейте,

исках да попитам за малко сведения "първа ръка" относно компютърните диагностики. Имам S40 '97 и засега нямам особенни оплаквания, но все пак искам да проверя какво е положението за да съм по-спокоен. Иска ми се да тествам и окачване и т.н. абе въобще всичко, което може да се провери и диагностицира.

Според вас къде е най-добре да я заведа - става дума за района на София.

И втори въпрос: имате ли идея с какво може да се полират пластмасовите елементи в купето - бутоните за климатика, разните му там пластмаси по вратите и т.н. При мен всичко останало лъщи и е буквално като ново, но тези пластамаси са някакси като остарели и се "дерат" дори ако най леко ги закачиш с нокът... Е аз нокти нямам, но предния собственик доста ги е изпонадрал и всеки път като ги погледна ме дразнят много

мерси предварително на всички Волвари Smile
Reply

#2
Здравейте,

исках да попитам за малко сведения "първа ръка" относно компютърните диагностики. Имам S40 '97 и засега нямам особенни оплаквания, но все пак искам да проверя какво е положението за да съм по-спокоен. Иска ми се да тествам и окачване и т.н. абе въобще всичко, което може да се провери и диагностицира.

Според вас къде е най-добре да я заведа - става дума за района на София.

И втори въпрос: имате ли идея с какво може да се полират пластмасовите елементи в купето - бутоните за климатика, разните му там пластмаси по вратите и т.н. При мен всичко останало лъщи и е буквално като ново, но тези пластамаси са някакси като остарели и се "дерат" дори ако най леко ги закачиш с нокът... Е аз нокти нямам, но предния собственик доста ги е изпонадрал и всеки път като ги погледна ме дразнят много

мерси предварително на всички Волвари Smile
Reply

#3
за диагностика на компа иди в Юве има адреса и телефона в раздела със магазините и сервизите, а за копчетата мога да ти предложа само да пробваш с вдна шкурка, би трябвало копчетата да станат по гладки и от оригиналните
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
за диагностика на компа иди в Юве има адреса и телефона в раздела със магазините и сервизите, а за копчетата мога да ти предложа само да пробваш с вдна шкурка, би трябвало копчетата да станат по гладки и от оригиналните
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)