The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Изгасна ми таблото на V70 2002г...

#11
Здравейте, колеги!
Имам същия проблем с таблото на VOLVO V70 2002. До колкото разбрах колегата Tisho ги оправя. Ако може едни координати на ЛС за съвет как да процедирам нататък.
Reply

#12
виж последният пост преди твоят. това е твоят човек!
Да е жив и здрав!!!!
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#13
Здравейте, съвсем нов във форума!
Преди години дълго време карах една 440-ка, след това я смених с други марки и сега пак съм с волво В70 ХЦ АВД 2001 г.
Та имам същият проблем с таблото за какъвто говорят колегите.
До колкото разбирам трябва да се обърна към Тишо за решаването на проблема?
Reply

#14
iogo Wrote:До колкото разбирам трябва да се обърна към Тишо за решаването на проблема?

моето табло след ремонта от Тишо работи безотказно
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#15
Здравейте, за да не отварям нова тема ще се отбележа и аз тук... И при мен стават разни странни неща по таблото... Лампата за дългите фарове много рядко проработва...а пък часовника на моменти се побърква и се въртят цифрите..и след време се оправя ... Дано не се влошат нещата..Има ли нкакъв начин за оправия? Колата ми е от подписа- S60 D5 2002
Благодаря предварително!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#16
In Flames Wrote:Здравейте, за да не отварям нова тема ще се отбележа и аз тук... И при мен стават разни странни неща по таблото... Лампата за дългите фарове много рядко проработва...а пък часовника на моменти се побърква и се въртят цифрите..и след време се оправя ... Дано не се влошат нещата..Има ли нкакъв начин за оправия? Колата ми е от подписа- S60 D5 2002
Благодаря предварително!

И след време ще спре окончателно. :roll:
Пращам ти тел. номер на лични, като решиш да го ремонтираме звънкай. Wink
Reply

#17
Благодаря на Тишо за ремонта!
Таблото ми вече работи Wink .
Reply

#18
колеги дайте кординати с колегата Тишо
Reply

#19
Колеги,здравейте!проблеми с табло,Volvo v70 2002 г.,изгасна+ни една от стрелките не реагира,след това светна един път за малко в движение и до там!моля за някой човек майстор,че много ме дразни тая тъмнина!Виждам по форума,че има хора,разбиращи от тия работи,някой ако може да пише някакви координати
Reply

#20
Alexv70 Wrote:Колеги,здравейте!проблеми с табло,Volvo v70 2002 г.,изгасна+ни една от стрелките не реагира,след това светна един път за малко в движение и до там!моля за някой човек майстор,че много ме дразни тая тъмнина!Виждам по форума,че има хора,разбиращи от тия работи,някой ако може да пише някакви координати

Имаш Л.С.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)