The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volovo 244 - реле подгряване

#1
Здравейте,
Малко помощ колеги, зхванал съм да реставрирам една 244-ка 2.4 D 6 цилиндъра но няма реле за подгряване, някой с такава кола може ли да ми направи снимки, къде точно стои, как изглежда и какво пише на него (доста ще ме улесни при намиранети и монтирането на релето)
Поздрави :mrgreen:
Reply

#2
Привет колега!
Ето как изглежда релето на дизелово 760 с турбо...

   
Надявам се това да ти помогне :wink:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#3
10x Smile
Reply

#4
Здрасти. По Симеон ако си от София можеш да намериш втора ръка на доста пари 250- 300 BGL, :tfrag:
можеш и да си сложиш отделен бутон и да подгряваш 20 секунди при първо палене.
Направи го както трябва!
Reply

#5
Сега е с бутон но искам да го направя , както трябва и да сложа реле, но при такива цифри за втора ръка ще търса вариант да се приспособи друго. 10х за инфото.

Поздрави.
Reply

#6
Има две релета
1-то е под волана при мен жълто и има две действия ( таймер и контрол на другото)
2- то е това под казанчето за чистачките . и което подава тока към свещите.
При теб в кое е прблема
Направи го както трябва!
Reply

#7
Aggressora Wrote:Сега е с бутон но искам да го направя , както трябва и да сложа реле, но при такива цифри за втора ръка ще търса вариант да се приспособи друго. 10х за инфото.

Поздрави.

Колега виж дали това : <!-- m --><a class="postlink" href="http://cgi.ebay.co.uk/VOLVO-440-460-GLOW-PLUG-RELAY-/280406219513?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4149835af9#ht_2435wt_911" onclick="window.open(this.href);return false;">http://cgi.ebay.co.uk/VOLVO-440-460-GLO ... 2435wt_911</a><!-- m --> е това от което имаш нужда. Ако те притеснява доставката пиши на лични да ти дам подробности. За 2 лв. ще ти го докарат! Мога и да го взема от мое име. Аз редовно си пазарувам от там! Smile
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)