The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Пловдив на 14.11.2010

#31
Някой колега със запаметени GPS координати на мястото нека помага
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#32
N42 08.879
E24 42.922

Дано са ви полезни тези кординати
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#33
КАРТА


Attached Files
.doc   Doc11.doc (Size: 141.5 KB / Downloads: 246)
.doc   Doc11.doc (Size: 141.5 KB / Downloads: 246)
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#34
от София - 1. първи изход от магистралата, 2. само направо, за да се влезе в града, 3. след моста на реката на първия светофар в дясно, 4. след жп линиите на прелеза 4-тата пресечка в дясно / голямо кръстовище, там е ресторант Бумернаг, където се състоя "спорната" първа национална среща / 5. право на пред към бариерата, 6. обиколка от лявата страна на стадиона към Кулата

от Стара Загора - 1. последен изход от магистралата / мисля, че е трети, отбивка за Пловдив и Бенковски /, 2. На върха на моста в дясно за Пловдив / ако продължите напред хващате околовръстното / 3. след моста на реката на първия светофар в дясно, 4. след жп линиите на прелеза 4-тата пресечка в дясно / голямо кръстовище, там е ресторант Бумернаг, където се състоя "спорната" първа национална среща / 5. право на пред към бариерата, 6. обиколка от лявата страна на стадиона към Кулата
Reply

#35
И аз мисля да намина Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#36
Заложих координатите дадени от Тодор и от Казанлък през Ст.Загора до мястото на срещата са 138км., а през Калофер са 104км.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#37
да, през калофер е по пряко.
В този случай сслед с. Труд се качвате на магистралата посока софия и излизате през следващия изход и пак следвате упътванията Big Grin

пп: координатите могат да ви вкарат и в гребния канал, понеже са от доста стара версия. Но ще подсигурим вода за всички :lol: Big Grin Tongue
Reply

#38
Предварително моля да бъдем извинени ако температурата на водата не е по вкуса на всеки Big Grin Big Grin Big Grin
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#39
Хм..... ще я видим тази работа :twisted: м/у другото Тоше, на мястото където ще е сбирката ще има ли TV, че от 15ч. по TV7 ще дават F1, очаквам да е доста интересно, а и ще се решава шампионата в любимия ми спорт :lol: Big Grin
Съчетаването на среща с приятели и F1 за мен лично ще е двойно удоволствие :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#40
Колеги,аз останах без кола за неделя ...
Боровинката пострада ,не е ясно за колко време ...
Дали ще се намери някой да ме вземе или ще гледате
как пристигам с някой от фолксвагените ,за което
предварително се извинявам ..Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)