The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СПЕШНО: къде е номера на рамата на колата?

#1
Колеги, спешно имам нужда от помощ - къде да намеря номера на рамата?
Reply

#2
На рамата се намира.


Да беше казал каква поне е колата, пък за модел, година и т.н.. вече да питаме.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#3
Тройка, как каква Wink
340 DL, 1,4 бензин, 1985 г. е. Тази на снимката.
Reply

#4
Nine Wrote:Тройка, как каква Wink
340 DL, 1,4 бензин, 1985 г. е. Тази на снимката.
Отваряш предния капак, навеждаш се отляво, под челното стъкло нали има нещо като тавичка дето събира водата, е под тавичката търсиш.
Ама си мисля че по-лесно е да го видиш на талона си Big Grin
Reply

#5
Мерси!
Свършили са работа.
Проблемът беше, че подарихме колата. А новият собственик беше в КАТ, за да я регистрира и звънна на пожар, защото полицаите на канала не можеха да намерят номера - нали трябва да го сверят с този в талона... Е, оправили са се някакси, сигурно са го видели къде е.

Това, последното, е нещо като оплакване - нямам Волво вече Sad
Подарихме го, за да не го дадем за претопяване. Новият собственик ще се грижи добре за колата - поне това е хубавото.
Reply

#6
Nine Wrote:Мерси!
Свършили са работа.
Проблемът беше, че подарихме колата. А новият собственик беше в КАТ, за да я регистрира и звънна на пожар, защото полицаите на канала не можеха да намерят номера - нали трябва да го сверят с този в талона... Е, оправили са се някакси, сигурно са го видели къде е.

Това, последното, е нещо като оплакване - нямам Волво вече Sad
Подарихме го, за да не го дадем за претопяване. Новият собственик ще се грижи добре за колата - поне това е хубавото.

Според мен се хвалиш, ще имаш нещо по-ново Smile
Замени го по-бързо с друг(кола) и ще ти мине.
Reply

#7
Не, не се хваля. Мъчно ми е, това е кола, която толкова време е слушала вярно. Единственото ми успокоение е, че ще се грижат добре за нея. Няма да я махам от профила ми.

А колкото до нова кола - имам вече. Не е Волво (много са скъпи...), но е като двигателя на старата ми машина - Рено. И също имах приключение на канала в КАТ, явно е серийно явление Confusedhock:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)