The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пазарджик,Пещера и още нещо...

#41
Новата оферта е с палатката и въдиците и с танка на язовира и "айляк" на пловдивски Big Grin Нещо ми писна да стоя в града и като ще си хвана багажериите... Ходи ми се и на Велинград на плаж... Smile)))
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#42
Жорка, мани го тоя плаж . В близките дни очаквам едни провинили се волвори които са се срещали скришом и лед като признаят признаят ще ги санкционирам в акцизни стоки ,които трабва да се представят в моя гараж . Така че внимавай и ти да не изчезнеш щото си от акцизен град и смятам знаеш какво те очаква :mrgreen: .
Предварително ви каня да заплатите глобата от по каса бира на калпак без значение дали имате вина или не .
Всички които се чувстват виновни моля да заповядат с наложената сакция В гаража на Киръра.
Забележка : Върнати няма да има !!!
Ще се консултирам с вишите инстанций и ще ви информирам за крайния(дата та) срок на предоставянето на санкцийте.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#43
Aйде, няма ли да правим някакво събиране това лято, я на Чавдар, я на Жоро на вилата, нека не се самопоканвам както явно направих вече, а да организираме нещо такова, че тук е 38 градуса от 10 дена и не се търпи, а и да добавя да не го направите като миналия път докато съм на море...демек за тая година края на август : Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#44
Хайде да раздвижим темата след днешната среща в Пазарджик Smile

   

Продължавайте в същия дух колеги!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#45
Кога ще е следващата среща? Бройте още едно волво към групата от Пазарджик! Smile
Reply

#46
Може и да направим среща и то съвсем скоро. ;-) Следи раздела за срещи на клуба, а аз ще те държа в течение.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)