The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пазарджик,Пещера и още нещо...

#11
Ами пусни мълвата,че идва КМЕТА,намерете и духова музика и спретнете едно матине на площада.Разтръбете по местната радиоточка.Аз ще пратя огромния плакат на клуба.... Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#12
Хехе..не схванах много бъзика амаа... Big Grin По принцип мога и нищо да не правя.. Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#13
"Кмета" е оня дето има няколко "брика" и на аватара му пише че кара "синя птица" 240, модел 83 година, а иначе ще пристигне на Пещера с Волво ХС 940 и пише в "синьо". :wink: кирето. Шегичка Big Grin .
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#14
n0_m0r3_pa1n Wrote:Хехе..не схванах много бъзика амаа...

Жоре...,не му се връзвай на Кангала(Кръстникът) :wink: ,той и Царете на спама равни си нямат Big Grin Big Grin Big Grin
"Кмета" е прозвище което той ми измисли...,и сега просто не пропуска случаи да го припомни :lol: ,но като "кацне" на Юндола ще разбереш за какво иде реч.
Ще стане перфектна среща :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#15
Ето част от красивата природа на нашия край, по-точно от Юндола към Белмекен Smile


Attached Files Thumbnail(s)
       
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#16
Не, че нещо ама първото, което е..не схващам бъзиците на никой в темата за срещата и е крайно време да бъдат по-сериозни вместо да чета простотиите на всички..да се разберем нещо за тази пуста среща. Второ, което е...не знам този Жоро за какъв се мисли ама.преди 30 мин се прибрах от място на 200 км от вкъщи и нямах възможност да пиша много..ама няма лошо да си мери приказките..и ще има хора от Пазарджик, които ще присъстват задължително.. Чавдар да очаква включване от Пазарджик... Това е, което имах да кажа.. Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#17
Жорка...,не се връзвай на всичко което се пише...,недей...,щото така похабяваш ресурса който никога не се връща-нервите :wink:
Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#18
n0_m0r3_pa1n Wrote:Чавдар да очаква включване от Пазарджик...
Жоре само това неми стана ясно за какво иде реч.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#19
Благодаря! Smile
А иначе..включването ще рече, че има желаещи от Пазарджик...или засега поне желаещ, който ще ти се обади, за да се разберете за среща в Белово. Smile
Значи аз имам следното предложение. Да обсъдим един час за потегляне от всички възможни места и място, на което да изчакваме хората. Знам, че звучи неясно, но примерно: от Пещера - 10 и 30 пред паркинга на Лазура, от Цигов чарк - 11 в началото на селището, от Велинград - 11 и 30 там не знам къде, защото мисля да раздам на хората тук малко листове с информация за срещата, а съм 100% сигурен, че няма да се навият ако няма някакво общо място за тръгване. Ще поговоря и с Бойко и ще решим евентуално за място и час на тръгване от Пазарджик. Smile Целта ми е така да съберем малко хора от региона, за да може и Пазарджик да се превърне в нещо като център за ежемесечни срещи. Smile Нека, който има още идеи да казва Wink
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#20
На мен идеята за плакатите ми хареса Smile ,май за тази среща не остана време за отпечатването им...,но за бъдещи мероприятия що да не направим :wink:
Ако имаш време и възможност Жоре...,подготви някакъв примерен проект,и аз мога да го дам за отпечатване,като датата,и мястото на срещата може да се дописват със маркер... :roll: (това е примерно за да се отпечатат повече,и да излезе по-евтино).Това е само една бърза идея де....
Ние от София мислим да тръгнем към 10.00ч,от бензиностанцията на Лукойл,посока Пловдив...,така че който има желание да идва....,и към 11.00ч. да сме "кацнали във Белово при Чавдар.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)