The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пазарджик,Пещера и още нещо...

#21
Значи преброяването на софийската част от групата започва в 11:00 на 05.12.2010г. в ЦЕНТЪРА на Белово . Кирето да носи знаме а който желае права лопата и кофа за вода ЩЕ САДИМ БОР.
Поздрави на всички .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#22
Щом ще садим БОР,Кирето да си докара Багера,че по голяма дупка ще требе.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#23
Хората от разсадника ми казаха че вече е късно за засаждане и няма да издържи няма смисъл да го унищожаваме .
ОТБОЙ НА ЛОПАТИ БАГЕРИ И ВСЯКАКЪВ ВИД ЗЕМЕКОПНИ МАШИНИ И ИНСТРУМЕНТИ
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#24
Аз за всеки случай,ще си нося греблото за сняг(и още няколко резервни).Предвид палавите изпълнения на Кмета,все някой трябва да има възможност да го изрови. Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#25
Аз за всеки случай,ще си нося греблото за сняг(и още няколко резервни).Предвид палавите изпълнения на Кмета,все някой трябва да има възможност да го изрови. Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#26
Kangalov Wrote:Предвид палавите изпълнения на Кмета,все някой трябва да има възможност да го изрови. Big Grin Big Grin Big Grin

Ха...ха...ха...,а аз да взема газота горелка за топене на сняг :lol: ,че да не закъсаш някъде случайно Big Grin Big Grin Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#27
Kangalov Wrote:Предвид палавите изпълнения на Кмета,все някой трябва да има възможност да го изрови. Big Grin Big Grin Big Grin

Ха...ха...ха...,а аз да взема газота горелка за топене на сняг :lol: ,че да не закъсаш някъде случайно Big Grin Big Grin Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#28
Ако прочетеш внимателно всичките ми мнения във форума,ще установиш че това с горелката отдавна съм го патентовал,а имам и доста други предложения за всъдеходи.
Най актуалното е :
"Колкото по високо проходима кола имаш,толкова по на далече ходиш да търсиш помощ" Big Grin Big Grin Така че стой близко до земята и няма да ти се вие свят...
:wink:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#29
Ако прочетеш внимателно всичките ми мнения във форума,ще установиш че това с горелката отдавна съм го патентовал,а имам и доста други предложения за всъдеходи.
Най актуалното е :
"Колкото по високо проходима кола имаш,толкова по на далече ходиш да търсиш помощ" Big Grin Big Grin Така че стой близко до земята и няма да ти се вие свят...
:wink:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#30
Пак оспамихме темата на хората....

За твоите технически новации Кангалич са...просто невероятни Big Grin ,наскоро четох предложението ти в "техническата тема" :lol: ,и да ти кажа...вярно е че великите дела се правят с наглед прости средства-"тел,чук,пирони..." Big Grin


Kangalov Wrote:Така че стой близко до земята и няма да ти се вие свят...


Аз какво да направя като съм "голем" Big Grin Big Grin Big Grin ,и всичко ми е "напред и нагоре" Big Grin Big Grin Big Grin ,а до земята ще се приближавам като позастарея :wink: Tongue :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)