The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Доволен в Бургас

#21
Колеги на посоченото от вас местоположение има два сервиза - първия по-малък в гараж ,а втория с голямо хале и струва ми се с повече апаратура. Та за кой от двата иде реч?
[Image: ab215931.gif]
[url=http://seo-kiev.com.ua]
Reply

#22
Втория Smile
Има две големи ролетни врати, а от ляво на тях - едно, по-малко халенце. Там е!
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#23
Отскоро - около две седмици съм собственик на Волво. И аз ползвах услугите на Стефан, след толкова положителни мнения тук. Доволен съм и мисля занапред да продължа при него.
I like work: it fascinates me. I can sit and look at it for hours.
Jerome K. Jerome

ex: Volvo V40 1.8, 122 hp
now: Volvo S60 2.4D, 163 hp
Reply

#24
toshako Wrote:Здравейте колеги, за да се впиша в този раздел искам само да споделя без да правя реклама естествено, че съм много доволен от работата и отношението на Стефан, притежател на сервиз в Бургас, който ми смени ремъци, ролки, водна помпа, тампони на двигателя, маншони на рейката. Като качество на труда - няма проблеми - дава гаранция на труда и частите, любезен е, обяснява нагледно какво ще се прави, къде се намира и колко ще струва, и какво ще стане ако не се смени и др.подобни. Разбрах за него тук, от форума и видях, че доста разбира за Volvo.
Това е от мен засега, поздрави.


А къде в Бургас се намира сервиза и има ли го още Smile И аз съм от Бургас и искам някой ,който разбира от дизели специално да погледне моята кола (Volvo S40 1.9 td)
Reply

#25
След КАТ Бургас

<!-- m --><a class="postlink" href="http://goo.gl/maps/AnnlR">http://goo.gl/maps/AnnlR</a><!-- m -->

Мисля че с това ще ти е по лесно да го намериш и да се ориентираш къде е ;-)
[Image: ab283212.gif]

Volvo For Life - Keep Walking
Reply

#26
Здравейте колеги, да попитам от електрониката разбира ли, или ще ми препоръчате някой друг в Бургас?
Reply

#27
Мисля че Стефан не се занимаваше с електроника .За друг нямам представа .
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Reply

#28
аз не съм много доволен от него но нищо щом сте доволни вие ок,като цяло според мен във Бургас читав майстор няма всички искат като отидеш при тях да им кажеш тава ми е за смяна смени го никои нему се занимава да търси проблема ако е от нещо друго
Reply

#29
Ако няма недоволни нещо не е както трябва. Аз все още чакам някои да се оплаче от мен, че иначе нещата не изглеждат чисти... Big Grin
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#30
Искам и аз да споделя, че съм супер доволен от Стефан. Педала на спирачката ми потъваше и повредата не беше нещо от обичайните неща като спирачна помпа или въздух в системата. ИЗ между няколко самозвани "Майстори" единствено Стефан отдели няколко часа от времето си докато стигнем до истинския проблем. Всички останали или не искаха да се занимават или ме убеждаваха че нямам повреда. Изключително доволен съм от отношението към проблема, качеството на труд, цената и не на последно място отношението към клиента.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)