The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Доволен в Бургас

#31
3 неща са нужни на един майстор, за да бъде най-добрия в очите на клиента:
1. знания и умения - няма как без тях,та те са кореновата система не на дървото а на една цяла гора
2. отношение към клиента - "по дрехите посрещат"
3. всеотдайност към работата - няма ли я, колкото и да си добър в занаята, колкото и добро отношение да имаш към клиента, резултата няма винаги да е задоволителен - " по ума изпращат " в случая по крайния резултат, или това което си направил.

Преди бях казал в една тема, казвам го пак: наблюдавах как работи Стефан, той буквално се раздава в работата си. А който не е доволен, нека не забравя, че ние майсторите не сме магьосници и понякога различни фактори в живота ни притискат и не можем да сме 100%.
Поздрави на всички!
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#32
Здравейте и аз съм доволен от сервиза на Стефан в Бургас, професионално отношение
Reply

#33
Искам да изкажа сърдечните си благодарности към Стефан и Тодор - независимо от това, че беше неделя следобед, бях приет, диагоностициран и обслужен по спешност с автомобила си. За пореден път се убеждавам, че хората свързани с марката Volvo са напълно различни, имат човешко отношение към затрудненията на нуждаещите се и това се доказва във всичките им действия.
Специални благодарности и на Николай Добрев, който ме свърза с тях за минути от другия край на България!
Благодаря Ви още веднъж!
Reply

#34
Здравейте, колеги! От скоро съм горд собственик на Volvo XC90 и съм много доволен, изключвайки някой дреболии (надявам се). Бих искал да се възползвам от услугите на магьосника Стефан. Осъзнавам че темата е доста стара, но ако случайно някой има информация дали сервиза все още работи, ще бъда благодарен. Всичко добро!
Reply

#35
Да! Работят още и всеки път когато съм в Бургас отивам при тях да ги видя! Ето и малко снимки от последното посещение там:
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204828527588372&set=g.279848032167213&type=1&theater&ifg=1">https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... ater&ifg=1</a><!-- m -->
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#36
Много благодаря за бързия отговор! Не знам защо, но не мога да отворя снимките... А мобилният дали е същият или е сменен, защото ще трябва да се обадя предварително (не съм от Бургас). Благодаря отново!
Reply

#37
Ползвали ли сте за Волва та си масло Мотул 5W40 Тошко ми го препоръча работи при Стефан в Бургас .Тъй като със Стефан не съм се виждал и ме прати при неговия човек Тошко в сервиза ще сменям масла,ремъци,водна помпа,филтри,маркуч за маслените пари .Да изчакам ли Стефан или момчето му в сервиза ще свърши работа ? Притеснявам се защото е рядко Волво то ми и искам да се погледне с грижа към колата а в Мото Пфое се подиграха с мен за смяна на езика ми искаха 400 лв. и няма на български за 3 диска на навигацията 650 лв. и ги отрязах.
Volvo S60 2.5T AWD HEICO
Reply

#38
(01-21-2019, 01:30 PM)dido666 Wrote: Ползвали ли сте за Волва та си масло Мотул 5W40  Тошко ми го препоръча работи при Стефан в Бургас .Тъй като със Стефан не съм се виждал и ме прати при неговия човек Тошко в сервиза ще сменям масла,ремъци,водна помпа,филтри,маркуч за маслените пари .Да изчакам ли Стефан или момчето му в сервиза ще свърши работа ? Притеснявам се защото е рядко Волво то ми и искам да се погледне с грижа към колата а в Мото Пфое се подиграха с мен за смяна на езика ми искаха 400 лв. и няма на български за 3 диска на навигацията 650 лв. и ги отрязах.

Какво толкова му е рядкото?
На МП смяната на език си е толкова... Навигацията - дай модел и година и може да те уредим с карти. Smile
Reply

#39
(01-21-2019, 07:27 PM)Tisho Wrote:
(01-21-2019, 01:30 PM)dido666 Wrote: Ползвали ли сте за Волва та си масло Мотул 5W40  Тошко ми го препоръча работи при Стефан в Бургас .Тъй като със Стефан не съм се виждал и ме прати при неговия човек Тошко в сервиза ще сменям масла,ремъци,водна помпа,филтри,маркуч за маслените пари .Да изчакам ли Стефан или момчето му в сервиза ще свърши работа ? Притеснявам се защото е рядко Волво то ми и искам да се погледне с грижа към колата а в Мото Пфое се подиграха с мен за смяна на езика ми искаха 400 лв. и няма на български за 3 диска на навигацията 650 лв. и ги отрязах.

Какво толкова му е рядкото?
На МП смяната на език си е толкова... Навигацията - дай модел и година и може да те уредим с карти. Smile

Heico tuning 2060 бройка от 3000 ръчка 2.5 турбо 4х4 бензин S60 2005
Reply

#40
(01-21-2019, 07:27 PM)Tisho Wrote:
(01-21-2019, 01:30 PM)dido666 Wrote: Ползвали ли сте за Волва та си масло Мотул 5W40  Тошко ми го препоръча работи при Стефан в Бургас .Тъй като със Стефан не съм се виждал и ме прати при неговия човек Тошко в сервиза ще сменям масла,ремъци,водна помпа,филтри,маркуч за маслените пари .Да изчакам ли Стефан или момчето му в сервиза ще свърши работа ? Притеснявам се защото е рядко Волво то ми и искам да се погледне с грижа към колата а в Мото Пфое се подиграха с мен за смяна на езика ми искаха 400 лв. и няма на български за 3 диска на навигацията 650 лв. и ги отрязах.

Какво толкова му е рядкото?
На МП смяната на език си е толкова... Навигацията - дай модел и година и може да те уредим с карти. Smile


Колега има ли шанс за диск за навигация и за моето Волво. Извинявам се, че се намесвам в темата на колегата.
V70 2008 2,5 бензин. Освен цената, дисковете с картите са последните, които ще бъдат правени за този модел.
Благодаря
Volvo V70 2.5 T, 2008
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)