The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Малко Помощ за резрвната гума

#1
Здравейте ,аз съм нов собственик на волво хц 90 ,купихме си го преди няколко дни ,искам да попитам как да намеря механизъм или частта която държи резервната гума ...
Предваритекно благодаря ,незнам дали пиша на правилното място :roll:
Reply

#2
Здравейте ,аз съм нов собственик на волво хц 90 ,купихме си го преди няколко дни ,искам да попитам как да намеря механизъм или частта която държи резервната гума ...
Предваритекно благодаря ,незнам дали пиша на правилното място :roll:
Reply

#3
Като вдигнеш кората в багажника има една с цвят на алуминий гайка с ухо отгоре.С куката от комплекта за инструменти я развиваш.За да не стане фал си прочети Упътването на колата.Свалянето на резервната гума и качването й е малко приключение завършващо с много кал и друга мръсотийка по дрехите и накои път с поучукани пръсти.Ако е възможно не я смъквай, а си напомпи проблемната гума дори ако се налага да го правиш много често и стигни до гумаджиите.Друг сериозен проблем е да развиеш болтовете на колелото с ключа към комплекта.При алуминиевите джанти или болтовете се самозатягат или се саморавиват-второто по-рядко.За летните гуми които завиха с ръчен ключ за едно лято, развиването беше с ударен пистолет за камиони.Колата в този период никой не беше смъквал колелата.
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply

#4
Като вдигнеш кората в багажника има една с цвят на алуминий гайка с ухо отгоре.С куката от комплекта за инструменти я развиваш.За да не стане фал си прочети Упътването на колата.Свалянето на резервната гума и качването й е малко приключение завършващо с много кал и друга мръсотийка по дрехите и накои път с поучукани пръсти.Ако е възможно не я смъквай, а си напомпи проблемната гума дори ако се налага да го правиш много често и стигни до гумаджиите.Друг сериозен проблем е да развиеш болтовете на колелото с ключа към комплекта.При алуминиевите джанти или болтовете се самозатягат или се саморавиват-второто по-рядко.За летните гуми които завиха с ръчен ключ за едно лято, развиването беше с ударен пистолет за камиони.Колата в този период никой не беше смъквал колелата.
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply

#5
Аз доколкото разбрах въпроса е, че колегата просто му липсва тази част...
Понеже не съм особенно запознат с модела мога да помогна със схеми от ВАДИС. Намираш си частта по картинката и после си я търсиш в табличката отдясно.
След това тук проверяваш колко струва в Мото Пфое (МП). Ако не ти хареса цифрата, отваряш мобилето, търсиш същата като твоята на части, хващаш телефона и подред Smile
А ето и малко схемички (цъкаш върху картинката и се показва цялата, за видиш номерата и после с "Back" се връщаш пак тук):
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it...alNumber=1]
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it...alNumber=1]
УСПЕХ
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#6
Аз доколкото разбрах въпроса е, че колегата просто му липсва тази част...
Понеже не съм особенно запознат с модела мога да помогна със схеми от ВАДИС. Намираш си частта по картинката и после си я търсиш в табличката отдясно.
След това тук проверяваш колко струва в Мото Пфое (МП). Ако не ти хареса цифрата, отваряш мобилето, търсиш същата като твоята на части, хващаш телефона и подред Smile
А ето и малко схемички (цъкаш върху картинката и се показва цялата, за видиш номерата и после с "Back" се връщаш пак тук):
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it...alNumber=1]
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_it...alNumber=1]
УСПЕХ
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#7
Благодаря приятели,аз обаче констатирах че нямам нито резервна гума нито механизъм за нея ,което разбира се е голям проблем ,но се надявам да ги набавя ,трябва да е и с 5 болта ...странна работа ,но така е вноса от Италия крие своите рискове...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)