The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща - Стара Загора - 13.02.2011г.

#41
Съжалявам, че двама уважавани членове на УС няма да могат да дойдат, но за сметка на това на срещата ще докарам един местен свестен и известен член на УС Big Grin Big Grin Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#42
Хубава среща стана, както винаги. Извинявам се отново, че не останахме повече на масата, но друг път :wink: Big Grin .
Получихме и прекрасните нови клубни карти с чудесните малки симпатични стикерчета-да са ни честити!!!

П.П. Имахме и виртуално участие по телефона от страна на един виден клубар и член на УС, няма да му казвам името, само ще споделя, че утре има имен ден :lol: :lol: :lol:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#43
Благодарим за гостоприемството, беше приятна среща, да идвате и вие занапред...
Reply

#44
100Y0 Wrote:.....П.П. Имахме и виртуално участие по телефона от страна на един виден клубар и член на УС, няма да му казвам името, само ще споделя, че утре има имен ден :lol: :lol: :lol:

имения му ден мина, освен ако не е сменил религията Big Grin :wink:

"Валентин

Валентин празнува имен ден на 10 февруари. На тази дата православието почита деня на Св. мъченица Валентина. От друга страна на 14 февруари католицизмът чества деня на Св. Валентин (Денят на влюбените)."

пп: аз пък се успах и затова не успях да дойда :oops: :? :roll:
Reply

#45
Като заговорихме за православие и кое кога се празнува :



ВЕЛИКИ ЧЕТВЪРТЪК (Утреня, Велик маслосвет, Василиева литургия) (Вечерта Последование на 12 Евангелия). Св. мъченик Сава Стратилат († 272). Св. мъченици Пасикрат и Валентин Доростолски († 288)


Та по този повод лично моят имен ден по православному е на 24 ти Април,защото съм кръстен на баба Величка. :wink:

А ВАЛЕНТИНКИТЕ,празнуват през февруари Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#46
Благодаря на колегите за гостоприемството сбирката от ст.загора купона беше на ниво и подараците до нови срещи
Reply

#47
И ние Ви благодирим за гостоприемството.
Нещо започвам да се замислям да върнем подобаващо жеста към Вас, на наша територия. За съжаление представител май ще съм само аз, защото друг от региона не проявява интерес към такива сбирки.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#48
stivmar Wrote:И ние Ви благодирим за гостоприемството.
Нещо започвам да се замислям да върнем подобаващо жеста към Вас, на наша територия. За съжаление представител май ще съм само аз, защото друг от региона не проявява интерес към такива сбирки.

Добро предложение Иво, тъкмо ще видя дали поделението на Кенана още си стои :wink: Big Grin . Че не работи е ясно, но дали братята роми не са го разграбили вече, както стана с Маркели Казанлък през последните 2-3 дни Confusedhock:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#49
100Y0 Wrote:
stivmar Wrote:И ние Ви благодирим за гостоприемството.
Нещо започвам да се замислям да върнем подобаващо жеста към Вас, на наша територия. За съжаление представител май ще съм само аз, защото друг от региона не проявява интерес към такива сбирки.

Добро предложение Иво, тъкмо ще видя дали поделението на Кенана още си стои :wink: Big Grin . Че не работи е ясно, но дали братята роми не са го разграбили вече, както стана с Маркели Казанлък през последните 2-3 дни Confusedhock:


100Y0 поделението си стои. То е единственото, което остана в региона.
Относно предложението за среща в Хасково - имам намерение да я обсъдя с ръководството и членове на УС, с клубари от близо и далеч. Идеята е да направим събиране в региона и по този начин да привлечем и приобщим към нас хора, каращи любимата ни марка.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#50
За мое съжаление в неделя бях малко болен и пропуснах..... Cry
Всичко е възможно!
[Image: ab237368.gif]
раскрутка сайтов
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)