The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тема за предложения...всякакви!

#11
Да хванете да ползвате чата вместо да ви чета темите тип "чат", които по-късно ще бъдат достояние и на други.. по-добре влезте в чата и си пишете ........... там ...
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#12
n0_m0r3_pa1n Wrote:Да хванете да ползвате чата вместо да ви чета темите тип "чат", които по-късно ще бъдат достояние и на други.. по-добре влезте в чата и си пишете ........... там ...
Кофти работа Жорка...,явно някой "болести" трябва да се преболедуват... :? ,за което се извинявам на всички засегнати :|
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#13
Магията на светът е винаги пред очите ни,но защо не можем да я погледнем.
Защо когато сме влюбени сме притеснени и не споделяме ?.
Защо когато харесваме нещо,не му обърнем всичкото внимание,а се стремим да доказваме,колко сме черногледи и колко са ни велики мечтите ....
Не оставяйте нещо недовършено в живота си.Бъдете себе си и отстоявайте дори не постижимите неща пред Вас ...
Бъдете различни от останалите и не се сливайте с тълпата и общо приетото,защото именно тя ще ви направи безлични.Но това да не води до борба с личното ви Его,а до борба с това което можете да дадете на останалите,да ги повлечете във вихърът на живота,за да постигнете заедно едно по добро бъдеще за всички ....
Обичайте,Прощавайте,но никога не забравяйте ...Бъдете себе си и не се примирявайте ...
Никога не оставяйте,другите да решават съдбата Ви ...Вие сте тези,които трябва да отстоявате желанията си и приоритетите в живота Ви,ала всичко това да не накърнява околните,да не засяга дълбоко личните чувства на другия и в никакъв случай да не се превръща във Ваша Игра с останалите ...Просто споделяйте и приемете Вашите способности и не се мъчете да се надскочите ...


29.04.2012 Кангалов
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#14
Предложение

Postby BATSAWA » 04 Sep 2012 14:48
Колеги,мисля, че малко повече информация за ремонтите, които сме правили би била много полезна, видео и снимков материал, кое как се сваля, как се разглобява-сглобява и т.н.
Влизах във форума на Рено и там е всичко показано,снимано...Все пак това си е за нас нали?
Темата се казва Фотоотчети.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.renault-bg.com/smf/index.php?topic=34679.0">http://www.renault-bg.com/smf/index.php?topic=34679.0</a><!-- m -->
Reply

#15
BATSAWA Wrote:Все пак това си е за нас нали?
Така е Бат Сава...,но това зависи само и единствено от хората пишещи във Форума.

Поздрави Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#16
Наистина малко повечко снимков материал относно ремонтите би бил от ползва на всички Smile)
Фирмата предлага услуги от типа ( кърти чисти извозва )
Reply

#17
Здравейте приятели ! От много време си го мисля и реших да предложа нещо: да си направим рангове във форума.Гледал съм форуми на други марки , и на профилите на отделните потребители , под никнейма със снимката пише '' мнения '' (както на нас) и отдолу примерно : Старши шофьор , Младши шофьор , Ентусиаст , Младши ентусиаст , Старши ентусиаст , Фен и т.н в зависимост от броя мнения на потребителя. Ще ми се да направим нещо такова и ние , мисля си че ще е яко.Ще има някаква йерархия между нас.
Също , преди гледах една тема тук , където си организираме някакви игри.Примерно , на края на всяка година да си имаме класации като:
-Най-поддържан автомобил Волво за 2013г. примерно.
- Най-активен съфорумец за годината
-Най-млад волво фен
И всякакви такива нещица с цел забава и развитие на клуба.Поздрави ! Smile
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#18
Бих искал да предложа раздела S40/V40 - '96 - '04 да бъде отделен от останалите модели с които е в момента. Според мен би било много по прегледно и търсачката би се справяла по-добре. Също така останалите S60, S70, S80, S90, V50, V70, V90, C30, C70 могат да бъдат отделени в отделни раздели . Въобще идеята ми е да бъдат по начина както са във форума на английските колеги.Не е нормално да бъдат обединени в един раздел коли от 96 до 2012 г. а и объркващо когато търсиш нещо с търсачката и (междувременно си пил някоя бира в повече и си малко разсеян) накрая намираш каквото търсиш и четеш и четеш и четеш и в един момент се усещаш че става въпрос за различна кола с 10 години по-нова или по-стара от твоята и всичко отива по дяволите.
Volvo XC90 2.4 D/200 hp - 2011 - now
Volvo XC90 2.4D/185hp - 2008 - R-design - ex
Volvo V40 1.9D/115hp - 2001 - Sport - ex  
Volvo S40 1.9D/115hp - 2002 - ex
Volvo S40 1.8i/115 hp - 1997 - ex
Reply

#19
Подкрепям, но аз искам да се отделят С40 в40 от С60 С80, общо взето е кофти всички С да са в един раздел.... С40 няма нищо общо с С60 и С80, докато последните два модела са близки.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#20

Добра идея,ще обсъдим предложението с Администраторите,и ако има техническа възможност-защо не Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)