The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с Волво 460

#1
Здравейте колеги,нов съм сред вас .Нов съм и като собственик на Волво 460 1.8 моноинжекция, Газ/Бензин.Предишният собственик ми каза че на газ имало малък проблем и затова карал на бензин,понеже нямал време да го оправи.Но проблема май не е малък.На бензин работи,но като премина на газ и колата работи секунда -две и гасне.Носих я на майстор на газови уредби.Почти стигнахме до бой.Накрая постави изпарителя на друг автомобил и се уверих че работи.Прибрах се в къщи и реших да взема нещата в свои ръце Smile .Преминах на газ,запалва и пак две-три секунди и гасне. Преминавам на бензин,работи нормално.Закачих пробна лампа на входа на бобината(кабела който идва от компютъра под жабката),преминах на газ и гледам пробника свента и угасна когато угасна и двигатела.Според мен отнякъде компа получава грешка или грешна информация(което май е едно и също............май след първата ракия ядът ми минава вече Smile )и когато мина на газ и тока спира.Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем моля да ми отговори какво да правя.Знам че има майстори но това са четири почивни дни а и аз имах планове да се поразходя малко и то на газ но уви. Sad
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)