Волво Клуб - България

Full Version: Национална среща 2011г.-предложение за дата
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Здравейте приятели!
Времето лети,и трябва да помислим за тазгодишната Национална среща.
Идеята ми е следната: нека първо определим датата,и спрямо определената дата да търсим и конкретно място :wink:
Анкета мисля че не е нужна...,нека всеки сподели мнение за месец и дата,и в началото на април ще пуснем нова тема ,в която да определим мястото.
Моля за вашата активност Smile
Моето предложение е за : 3 ти,4 ти и 5 ти юни.
Аз през този период (за съжаление) няма да мога да участвам, защото от края на м.май ще ходя до Канада и САЩ.
ivanmblaster Wrote:Аз през този период (за съжаление) няма да мога да участвам, защото от края на м.май ще ходя до Канада и САЩ.

Именно за това е пусната темата,всеки да сподели удобната дата и едвам след това да се вземе решение.За да е максимално удобно за болшинството.
Още отсега е ясно, че каквато и дата да приемем все на някой от нас ще е неудобна. Началото на юни е добро време-още не са почнали отпуските и не е станало жега/как само звучи това сега в този кучи студ :wink: /. Личното ми мнение, с което не ангажирам никого е паралелно да обсъждаме и датата и мястото на НС. За целта е добре да се направят няколко предложения за места и дати и да се обединим около един общ избор. То така и ще стане Big Grin .
Поздрави на всички!!!
За сега ние нямаме пътувания или ангажименти през май или юни, така, че за нас е без значение през кой месец ще е. С нетърпение очакваме да дойде времето, през което да се срещнем с приятели от близо и далеч.
Аз съм за края на Юни :oops: :oops: :oops:
Аз съм за началото на юни или юли!
аз много искам да дойда Smile Smile Smile
няма да предлагам дата надявам се всичко да е тип топ когато се знае датата Smile
Тъй като до последно няма да съм сигурен участник - подкрепям всички дати и места, важното е да се случи.
Pages: 1 2 3 4 5