Волво Клуб - България

Full Version: Седалка на водача
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колуеги имам въпрос ( то е сигурно)
ъъъ как да го опиша тфа чудо че седалката ми има луфт (както и дясната) смисъл такъв може надолу и нагоре (цялата)
в рамките на 3 - 4 см
Колуеги може ли тфа да се оправи ? има ли някфи болтове за стягане ?
И тъй като говорим за седалката
Друг въпрос на който никой почти няма да може да ми отговори :
Някой да знае добър тапицер У Перник ?
(шото от както я карам няколко пъти седнах върху седалката и почна да се къса )
Салона ми е полукожен

Благодаря Smile
Кой знае какво си правил, че да има такива луфтове :oops: Мойта е така от високите стойности на G- тата Big Grin Иначе май може да се пристегнат, но при мене поне луфта е по-скоро в облегалката. Там нямам идея какво се прави...
При мен няма такива луфтове. Но като цяло седалките на тази серия за кекави.
shweppsy ремонт сигурно е възможен, но щом питаш и за тапицер, май е по-добре вариант втора употреба. Виждал съм такова Волво със седалки от Ланча, за модела не се сещам вече. Малко заварки на старите шейни и си класа отгоре. Споделям го като вариант с много добър резултат. 8)
Дивиа (мите)

И при мен е повече при облегалката иии сигурно е дошло от това,че като настъпя газта колата ме залепя за седалката Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

МММ

Мерси за идеята ще говоря с моят майстор дали може да присъди такива работи (ако неможе да го затегне )
По принцип седалките на волвото (до сега от всичко в което съм се возил даже в БМВ то на шефа което беше спортно не са толкова удобно)
Та искам да си направя мойте Smile
В краен случай ше слагаме други органи Smile

Мерси Колуеги Smile
Ако е нещо непоправимо в раздел "Продава" ще намериш доста ефтини.Успех Smile
nikistk Wrote:Ако е нещо непоправимо в раздел "Продава" ще намериш доста ефтини.Успех Smile


Все пак ще чакам,може някой колега да сподели опит и да не се налага да ходя до секция "Продава"