Волво Клуб - България

Full Version: Среща София 27.03.11г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Колеги нека тази среща да я направим на протеста :?:
аз вече имам Винкелка (винетка)
само остана да видя дали съм на изпит в този ден ( В НБУ)
ако отидем на протеста може би трудно ще си тръгнем Smile
иванхол моля те кажи си мнението в моята тема която се намира в "На лафче"
"Една идея за среща в София"
Аз идната неделя смятам да бъда 12:00ч. пред НИМ,и за това мое решение причините са няколко:
1.Ще пристигнат поръчаните през този месец Клубни карти,отделно има поне 20-на готови карти в мене...,и някой трябва да се сети Big Grin ,че трябва да си ги вземе... :wink:
2.Крайния срок за плащане на членски внос изтича вече...,така че ще чакам :roll:
3.Не съм убеден че този протест ще е "мирен",че вече няма "политическа ориентация".

За сега друга тема за срещата в София няма да пускам...,има време..., нека се съберат повечко мнения по въпроса.
Аз ще направя всичко възможно да дойда пред НИМ този месец и да си взема клубната карта и да си платя членския внос, че аз съм един от тези дето трябва да се сетят :oops: . Лошото е че ще съм на работа най-вероятно, но се надявам да не съм Big Grin
Всеки е свободен да ходи на протеста! Само, че от свое име, от името на клуба ми се струва, че не е удачно да се ходи просто така.
п.с. Аз няма да идвам по уважителни причини Big Grin
Яяяя тема за среща повече от седмица преди датата Big Grin Big Grin Big Grin И аз мисля да съм пред НИМ.... Пак ще си протестирам...обаче не искам да се бутам в тълпите...иначе... може и да сипя някой др. литър в ЕКО-тата по пътя....че да си ползвам и отстъпката Big Grin Big Grin Big Grin
3.Не съм убеден че този протест ще е "мирен",че вече няма "политическа ориентация".

Че няма да е мирен се знае но за политическа ориентация не е Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
LeecH Wrote:Яяяя тема за среща повече от седмица преди датата Big Grin Big Grin Big Grin

Кой ти пречи да постнеш тема за срещата или пък да я организираш. :roll: :wink: Big Grin
Kangalov Wrote:
LeecH Wrote:Яяяя тема за среща повече от седмица преди датата Big Grin Big Grin Big Grin

Кой ти пречи да постнеш тема за срещата или пък да я организираш. :roll: :wink: Big Grin

Никой...просто случайно цъкнах на срещите и я видях Smile Иначе и аз съм пускал темата...веднъж мисля Wink А преди време имаше един човек, който винаги пускаше темата за срещата в София....ама нещо зачезна :roll:
Може да е зачезнал,защото има работа.Тук никой не е вързан на кола... :wink:
Pages: 1 2 3