Волво Клуб - България

Full Version: Уникална S90 Royal - 7000 Euro
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
То кеф цена нема , така че :wink:
Сега .........нека не се заблуждаваме...............той тепърва ще е нещастен.....
Ами нали на тая дълга база кефът е да седиш отзад .Е............. ?????Как аджиба ще стане това, :roll: :roll: хем да я караш ,хем да си угаждаш на кефа да се возиш като BIG BOSS отзад 8) 8) .Аз ако съм ,...........немоа го приживя............... :twisted: :evil: :twisted: :evil: :evil: .Как ще си дам ,някой да ми кара колата и на всичкото отгоре да ме вози :twisted: :evil: :twisted: .......................или пък да карам, като немога да се накефя на широката задна седалка...........УЖАС. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:,
Скачай в боя, Роско! Това е ТВОЯТА кола. :thumbleft:
Май късметът е на твоя страна - а и щом си й хвърлил око, взимай я, изглежда супер!
Много красива кола честно.Ако я вземеш и си я пазиш ще оставиш едно прекрасно наследство на сина си.Ако нямаш син ще трябва да поработиш по въпроса иначе инвестицията се обезмисля Big Grin
След време ще има:
-Ей чшшш, дъртия... Дай ключовете за Волвото че една мадама каза че ще излиза с мен само ако я возя на Рояла :love10:
Честито, Роско!
Един истински автомобил от братска Германия намери един истински фен на VOLVO в България.

:wav:

:headbang: Big Grin ::beer::

[attachment=17747][attachment=17748] [attachment=17744][attachment=17745][attachment=17743][attachment=17742][attachment=17741][attachment=17740]
Честито Рости, със здраве да сия караш, аз благородно ти завидях за новата придобивка :twisted: :twisted: :twisted:
И аз вчера я поогледах, че даже седнах вътре ... ама отзаде ми беше по-удобно, няма грешка Big Grin Big Grin Big Grin
ехеееееее не мога да повярвам Smile честно ... ЧЕСТИТО КОЛЕГА ТОВА Е ИСТИНСКИ УНИКАТ :!: Мн. щастливи моменти и безаварийни километри .. Прекрасен Е !!! Успех Smile
Не съм доволен! Остана бира... Сега, пак, сам ще се мъча... Wink
Но, каква мъка?!... С три шестици в номера - the number of the beast.
Благодаря на всички за добрите пожелания!
Pages: 1 2 3