Волво Клуб - България

Full Version: Уникална S90 Royal - 7000 Euro
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте Колеги!
Уцелих изключителен късмет!
Попаднах на невероятна гледка... S90 Royal.
ЧУДЯ СЕ, ДАЛИ ДА СЕ МЯТАМ В МЕЧТАТА НА ЖИВОТА СИ?
Кво му плащаш?

...Какво ще речете, Другари?

[attachment=17651][attachment=17650][attachment=17649][attachment=17648][attachment=17647][attachment=17646][attachment=17645][attachment=17644]
Стара баба-разбойничка ,че и лачена Big Grin
Ако наистина ти е мечта прежали джобните и се мятай. След като я прегледаш обстойно обаче, за да няма изненади под изпънатият и вид. Smile Абе соленка е цената - но пък може да си струва.
ей ако не я вземеш я отнасям тъкмо ще си имам и синя S90ка
Какво да кажем?!? Класика и отвън и отвътре!!!Ако имаш възможност я грабвай/тя вече те е грабнала Big Grin :twisted:/ .Тест-драйв,стенд и плащане Big Grin Поздрави!!!
stefpetkov Wrote:ей ако не я вземеш я отнасям тъкмо ще си имам и синя S90ка
Де, бре, Стефанаки!? Няма ли да ти отеснее гаража? Ще почнеш да бъркаш, кой ключ, от къде е... Wink
А, честито ти от мен за новата придобивка, щом си се обзавел!!!
Rostislav Wrote:
stefpetkov Wrote:ей ако не я вземеш я отнасям тъкмо ще си имам и синя S90ка
Де, бре, Стефанаки!? Няма ли да ти отеснее гаража? Ще почнеш да бъркаш, кой ключ, от къде е... Wink
А, честито ти от мен за новата придобивка, щом си се обзавел!!!
Споко бат Рости , ако нещо се зачудя ще ти звънна да помагаш Big Grin Big Grin Big Grin
Колата изглежда страхотно...Но дали ще си намери купувач на тази цена??
Супер е,на удължената версия ми прилича,което обяснява и цената.
Рости,ако в оня портфейл,дето е в шофьорската врата има 5000 евра ,взимай я без да се замисляш... Big Grin Big Grin Big Grin
Pages: 1 2 3