Волво Клуб - България

Full Version: Нов член на Волво феновете :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте Волво фенове.

Аз съм Иво и съм горд собственик на наскоро закупено Волво S60 2.4Т 2002 годинка с кожен салон и всички възможни екстри.

Досега съм карал Опел Астра Ф '93 и прехода е доста приятен Smile Надявам се количката да е здрава и надеждна (кръстил съм я Thor)... Тааа дано Thor да слушка и да върви.

Надявам се не съм сбъркал мястото за представяне.

Обичам спортове, от София съм, работя и живея в кв.Младост и ако някои нещо го интересува да ме пита и с радост ще отговоря.

Лек и успешен ден на всички! Smile
Поздравлвния за избора!Да ти е честита и със здраве да си я караш дълго време.
Колега колата грешка няма.Питай колегата Prostsotadjiq тои кара същото.
Sk1walker Wrote:Здравейте Волво фенове.

Аз съм Иво и съм горд собственик на наскоро закупено Волво S60 2.4Т 2002 годинка с кожен салон и всички възможни екстри.

Досега съм карал Опел Астра Ф '93 и прехода е доста приятен Smile Надявам се количката да е здрава и надеждна (кръстил съм я Thor)... Тааа дано Thor да слушка и да върви.

Надявам се не съм сбъркал мястото за представяне.

Обичам спортове, от София съм, работя и живея в кв.Младост и ако някои нещо го интересува да ме пита и с радост ще отговоря.

Лек и успешен ден на всички! Smile
Честито колега отличен избор Smile Wink пожелавам ти много много безаварийни километри и само бензин да ти иска колицата ::beer:: ако има нещо с което да помогна питай с удоволствие ще го направя
Браво Smile
Да ти е честита и много безаварийни километри ти пожелавам. Smile
Сподели разход, обслужване, снимки и т.н. Smile
Чвстито колега.Дано да си случил на добре поддържан автомобил че ще станеш робинята Изаура на Thor(шегичка). Дай снимки и повече инфо от къде я взе и т.н.
И от мен честито, то радостта ще е голяма Smile Горе-долу и аз такава рокада напавих с марките и трябва да ти кажа, че получих точно това усещане, което си бях представял. Дано и теб те радва придобивката и както казват много безаварийни и безпроблемни километри с нея! Smile
Да отговоря на HydroPower относно: "Сподели разход, обслужване, снимки и т.н."

Обслужването беше направено от човека от който я закупих (дилър на Горубляне). Закарах я в Overdrive където работи един приятел и те я прегледаха основно (диагностика двигател, ходова част, гуми, спирачки, интериор, проверка за удари и тн.). Та моя човек сподели че е направено обслужване (ролки, ремъци, масла, филтри)... само не е сменян филтъра за турбото (който малко хора знаели че го има въобще). На човека му е излязло около 1300 лв всичко. Мен ми излезе към 1100 всички регистрации, такси, гражданска и тн в КАТ. Като цяло колата стъпи на 11000 лв.
Разхода е убийствен ако се натиска... ако се кара спокойно (което все още няма как да се случи защото си правя кефя да вдигам от 0 до 100 за 7-8 секунди) разхода е 10-12 в града и 6-7 извънградско. Екстрата Cruise Control помага доста за смъкване на разхода. Снимки ще кача в галерията на автомобила.

Лека и успешна седмица на всички!!! Smile