Волво Клуб - България

Full Version: Жило за километраж на Волво 460 1990г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте!
Бих искал да попитам дали някой има информация дали жило от друга марка или модел автомобил може да пасне и за волво 460, понеже не мога да намеря никъде по магазините. Няма го изобщо в каталозите! Спешно е!
Благодаря предварително!
Колега, мисля че имам 1 в гаража, ако не можеш да намериш, пиши да се разровя да видя дали ще го намеря.
Не съм намерил още, но съм от Силистра, а жилото ми трябва за днес!
martinpp Wrote:Не съм намерил още, но съм от Силистра, а жилото ми трябва за днес!
:| Значи не мога да ти помогна.
Здравей колега, успя ли да намериш въпросното жило? Ако да, сподели от каде понеже аз май съм изправен пред същия проблем, никъде го няма Cry
Mоже да се приспособи от Рено 19 защото скоростите са еднакви а горе дето влиза в таблото трябва да се изпили малко защото е по дебело и трябва да сложите стария накрайник където се завърта за таблото на старото ми волво 1.7 беше така а когато отидох в магазина за да попитам за оригинално жило ми искаха 200лв та и нагоре след това се сетих че скоростите са същите и купих 1 жило без дори да знам дали ще стане горе но за късмет стана и цената на това жило беше около 20-30лв а не 200лв. Дано да съм помогнал Smile
Благодаря колега, но при мел цялото жило го е хванала липсата(така си я купих), само от към скоростната кутия се подава 5-6см с резба където трябва да свържа новото ако намеря. Забравих да спомена, че кутията е автоматична! Мисля да посетя "Шведска автомания" тея дни, един приятел със Сааб ми каза, че имали доста автомобили и от наще за части Smile Иначе в скантех го намерих в каталога но го нямат налично и ми казаха, че не можели да го доставят (thinking) цената беше 30лв някаде.

П.С. колегата gramov, дали може да удари едно рамо, ако ровенето е дало резултат? Smile
За автоматична скоростна кутия не знам как става. Иначе с удоволствие бих ти казал.