Волво Клуб - България

Full Version: Внимание КОЛЕГИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Внимание колеги, тук из форума броди един съмнителен елемент с инициали В.Г.К., обикновенно ходи придружен и от банда главорези,но не бяха четиридесет разбойника :!: , длъжен съм да Ви предупредя, че ако го допуснете в къщата си рискувате да докарате душевно разстройство на домашният си любимец Big Grin Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: , на фона на това, опустушителната акция, която ще проведе в къщата Ви, а именно: чупене стъкла, дупки, прахоляци, шумотевици и на всичкото отгоре и папарашки снимки :!: ще Ви се стори като сладка детска приказка Big Grin
Е поне не предлага ли охлаждане на страсти пуууу...
Ааа предлага, предлага, ама на каква цена :?: Big Grin ако цената на хладното удоволствие е цената на спокойствието, то смело може да се заяви, че сме сключили сделка с дявола :evil2:
bg_tiger1978 Wrote:Ааа предлага, предлага, ама на каква цена :?: Big Grin ако цената на хладното удоволствие е цената на спокойствието, то смело може да се заяви, че сме сключили сделка с дявола :evil2:

Да сделката със Дявола е сериозна работа и за това той взима по две,без скруполи и задни мисли. :wink:
Та да разкажа за нашата сделка :
1.Стъклото си беше ангажимент на клиента и той си го пукна,ние само се изкефихме като го до отнесохме.Ама как да не го пукне ,като още от сутринта ни посрещна с бутилка ракия и съмнителен поглед : " Искате ли,щото току що си изплакнах зъбите... :mrgreen: :mrgreen:
[attachment=17975]
2.Поставихме въпросното съоръжение,пробивайки стената на комшията с диаметър Ф 55(разбирай толкова,за да мине перископа) и да проверим как е комшийката след вечерната оргия на въпросния клиент.
3.И оня ми ти клиент,още като отидохме и хвана котарака за опашката и го захвърли в неизвестна посока,та се наложи да го издирваме 3 часа в и без това малкия склад.Дожаля ми за животното .Не толкова стресирано от нас,ами от преживяното през миналата нощ.
:twisted:
[attachment=17974]
[attachment=17973]

И теб да те изнасилят по мъжки и ти ще стоиш 24 часа в гардероба ... :?:
Ама защо ви ги раправям тия работи,я попитайте ЖАЛБОПОДАТЕЛЯ,като дойде домоуправителя какво се случи.И защо после бързаше да отите уж до банковия клон ,за да плати сметката и да изсуши квитанцията. :lol: :lol: :lol:
Попитайте го ,защо беше толкова потаен,че изгони жена си още в 8 часа сутринта на работа ? :roll:
После Али Баба бил виновен,че разправял приказки от 1001 нощ . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
а ето и последствията от наказателната акция, която проведоха в къщата ми Big Grin[attachment=17978]
но както се Вижда от снимката на добичето, вече съм го въоръжил и ако пак някой припари до къщата ми ще се стреля на месо и без предупреждение Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:



колкото до по горната снимка мога само да кажа че тя е такава, само защото....

[attachment=17977]