Волво Клуб - България

Full Version: Супер яко VOLVO на писта Дракон
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Поздравления за пичовете които са се погрижили за това творение,и евала на супер яката агитка браво!
toma_marinov Wrote:Поздравления за пичовете които са се погрижили за това творение,и евала на супер яката агитка браво!

Мерси Smile ,стараем се винаги да сме на ниво :wink: ,и това което се случва в този Клуб да радва всички ни!
Поздрави на цялото Волво Общество!!!
Томи, мерси от името на агитката и пилотите , както и от всички които с помощта си спомогнаха да стигнем до Калояново и в крайна сметка да зарадваме теб, себе си и всички които се порадваха на колата и представянето.
Радвам се че ти е харесало нашето творение . Smile
А за агитката просто нямам думи . Big Grin
Аз не бях със вас,но споделям радостта че се случва.
Спортната надпревара бе на пистата,а не по пътищата и всичко бе под контрол...
А извън пътя трябва да сме толерантни и да уважаваме другите водачи.
Ето така изглежда десктопа на компютъра ми днес :wink:
Кольо дрифти здраво Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Страшна снимка :!:
Вижте пък аз какво видях във в."Черно Море" :lol: :lol: :lol:
Мдаааа, варненската общественост посредством вестник Черно Море ,а надявам се и чрез форумите и тази в цялата страна и прогресивното човечество, а така също и страните от третия свят Северния полюс и Антарктида са информирани за успеха на отбор "Черен облак" !!! Постарахме се !!! Да благодарим на екипа на варненския официоз за проявения интерес при отразяване на събитието !!!
Stanchoni Wrote:Ето така изглежда десктопа на компютъра ми днес :wink:

Може би не само твоя....... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
mevdo Wrote:
Stanchoni Wrote:Ето така изглежда десктопа на компютъра ми днес :wink:

Може би не само твоя....... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Сигурен съм в това :wink: . За съжаление и тази година не успях да дойда да ви подкрепя на пистата,но едно птиче ми изчурулика че наближава една друга редовна годишна сбирка,така че всеки да се готви за "боя",кой с каквото може :wink: . Грабвайте Волвата и хайде на среща Smile .
Pages: 1 2