Волво Клуб - България

Full Version: ЧРД на Ицо 850 !!! Постфактум !!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Да вземе в понеделник да одъртее този мой ангел небесен с една година. Е да е жив и здрав , да се смее повечко, да отсее само добрите неща около себе си и да ги запази , а лошите да подмине с достойнство. И да не ме ядосва ...........ако може. Наздраве !!!! Big Grin :roll: :roll: :roll: Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Аааа, значи се спотайвате в тази бърлога и не казвате за събитието за да не почерпите, май ще се глобяваме Big Grin

Да си жив и здрав Ицо и повече положителни преживявания да те сполетят, а ония ми ти твой колега, ако ти се репчи нещо го от Confusedhock:
ЧРД Ице, Дълги и безавариини години на здраве и щастие ти желая. Smile

mevdo Wrote:Да вземе в понеделник да одъртее този мой ангел небесен с една година. Е да е жив и здрав , да се смее повечко, да отсее само добрите неща около себе си и да ги запази , а лошите да подмине с достойнство. И да не ме ядосва ...........ако може. Наздраве !!!! Big Grin :roll: :roll: :roll: Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Хаха, добре го каза. Наздраве в 10:45 Big Grin
Честито ,
много положителни неща около теб.Здраве,здраве и пак здраве.
А оня ми ти началник днес да почерпи,даже му кажи да слага масата,че идвам...
Big Grin Big Grin Big Grin
ЧРД весело изкарване.
Да си жив и здрав Ице!
чрд, да си жив и здрав, много бири да изпиеш Big Grin
Наздраве!
Ице, много здраве и шастието да те следва по петите.
Честит празник от мен, макар и на патерици :wink: ! Да си жив, здрав и само истински приятели да има около теб!!!
Наздраве-за твое здраве :partyman: :wav:
Сърдечни благодарности на всички за пожеланията - да ви се върнат тройно :lol: :lol: :lol:
Pages: 1 2