Волво Клуб - България

Full Version: Тема за похвали, оплаквания и предложения.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Staiko S40 Wrote:но за това ще бъде наказан на някоя маса :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
yuckuJackD Wrote:Оооо тигърчето го чака аналогично наказание и от моята персона:
.... напиването!
Хайде, хайде искате да ме умъртвите с алкохол ли :?: Т'ва е трудно нещо , кръв повръщам, алкохол не връщам :lol: :lol: . Сега сериозно нищо повече от всеки друг не съм направил, а специално за Вильо, аз исказвам огромна благодарност за добре свършената работа по моя комп... между едно негово приспиване на малката и едно мое простиране на дрехи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
+100 за cjmаn. Mного точен и сериозен човек! :lol: :lol: :lol:
Ей тоз bg_tiger......
Даде ми капачки за джанти а нещя ни пари, ни почерпка - незнам какво да го правя.

Тигре налагам ти ултиматом:
"Няма да взимам нищо от теб повече даром, освен ако не приемеш да те черпя"
Аз да кажа една добра дума за metallista. Купих джанти от него, получих ги още на следващия ден, перфектно опаковани, за да не се надраскат. Всичко е както по снимките.
+ 1 за metallista.
Аз да кажа една добра дума за metallista. Купих джанти от него, получих ги още на следващия ден, перфектно опаковани, за да не се надраскат. Всичко е както по снимките.
+ 1 за metallista.
Големи благодарности на колегата bg_tiger - точен, коректен, експедитивен.
Дидо, почерпката ще е от мен!
Благодарности на колегата I.Ivo.Всичко беше както се бяхме разбрали.Поздрави.Колегата е точен
Аз искам да обърна специално внимание на "колегата" Ivan_8307. Преди около месец му е била банната поредната регистрация. Но той пак е тук... Накратко: продаде ми преден носач за 60лв с уверения, че става и като му го върнах ми обяви, че може да ми го откупи за 25лв! До сега съм купувал всички части само от него, защото ми е най-близо, за което съжалявам. Ако се появи с друг ник телефона може и да не му е същия: 0877 906009, но моргата си му остава в гр.Пловдив, квартал Прослав. Нека да не толерираме търгашите!!!
Slavy Wrote:Ей тоз bg_tiger......
Ей тоз Slavy, сърдечни благодарности за експресното осигуряване на ксенонова крушка и съвети относно модела и начина на снабдяване с нея. Трябва да се накаже с почерпка Wink
ico_kosara007 Wrote:+100 за cjmаn. Mного точен и сериозен човек! :lol: :lol: :lol:
Факт. Благодарение на него сега завивам с нова кормилна щанга и се кефя на здраво предно окачване, да не говорим, че оказва и пълен теоретичен съпорт Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9