Волво Клуб - България

Full Version: Какви коли харесват жените? :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
както е казал шопа : е,па такава кола нема Smile ... но все пак да дадем думата на дамите във форума :wink:
Лично аз се колебая между тези два модела ...,но
се наслаждавам на следващите два ...прикачени ...Smile[attachment=18225][attachment=18224][attachment=18223][attachment=18222]
прекрасна тема, но за съжаление само една дама се отзова и сподели своите скромни предпочитания... явно другите дами напълно се доверяват за избора на кола на половинките си 8) щастливци :mrgreen:
S.B. Wrote:http://cars.actualno.com/news_344769.html
Искам да си купя V40,но ми опират коленете във волана.Жена съм,ама висока.Как се събирате вътре мъжете?
Smile Това е сериозно,чак се регистрирах вече.
Ами повдигаш си волана и сваляш седалката надолу отпред и отзад.
При V40 трябва да ти е между краката като леко стоиш разкрачена.Ъъъъ, за волана става въпрос :lol:


krem4022 Wrote:...Как се събирате вътре мъжете?...
Е как, просто сме готини и елегантни пичове Big Grin
Karlsson Wrote:Ами повдигаш си волана и сваляш седалката надолу отпред и отзад.
При V40 трябва да ти е между краката като леко стоиш разкрачена.Ъъъъ, за волана става въпрос :lol:


krem4022 Wrote:...Как се събирате вътре мъжете?...
Е как, просто сме готини и елегантни пичове Big Grin

Крайно вдигнат волан,добре де,разкрачена ама подозирам,че ще изумя някой пешеходец със спиране
или със синьо коляно.Или съм висока съм или волвото ми е малко.
Ами да ти кажа аз слизам от осезаемо по-широки и просторни коли и в началото и на мен ми беше малко странно да не кажа дискомфортно.В последствие се оказа обаче че е много удобна кола като дори волана малко съм го свалил надолу.На седалката отстрани има едно лостче което може да се натиска надолу и да се вдига нагоре, по този начин цялата седалка може да се повдига или спуска в предната или задната част.Настройката на седалката и облегалката може да ти осигури доста пространство.Педалите са много удобно направени и не изискват никакъв натиск, просто с леко докосване на спирачката и си на предното стъкло...Не се изисква отделяне на петата от пода и от там естествено и повдигане на коляното.Левия крак като свикнеш да го държиш там където му е мястото а не на педала на съединителя също ще ти помогне.