Волво Клуб - България

Full Version: Кодирано ли е радиото
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Може ли някой да каже радиото HU850 на VOLVO XC70 има ли код?Искам да монтирам блутут за GSM,но ме е страх при сваляне на захранването да не блокирам радиото,а с документите не ми дадоха код - казаха,че радиото е програмирано САМО за тази кола и няма код.
Благодаря предварително!
pliva Wrote:Може ли някой да каже радиото HU850 на VOLVO XC70 има ли код?Искам да монтирам блутут за GSM,но ме е страх при сваляне на захранването да не блокирам радиото,а с документите не ми дадоха код - казаха,че радиото е програмирано САМО за тази кола и няма код.
Благодаря предварително!

Правилно са ти казали, точно така е. Радиото се програмира към колата. Код няма. :wink:
Благодаря!Сдобих се с ХС70 D5 2007г.преди десетина дни и има доста неща,които все още изяснявам.Така все още не ми е ясно фаровете ксенон ли са или би-ксенон,както пише в протокола за предаване от МП...
Колеги купих си ново радио за xc90 от една морга,че моито изгоря но сега го сложих и не тръгва изобщо!Трябва ли да отида в мото пфое да го програмират към колата или и това е счупено?Благодаря ви предварително
jijinofear Wrote:Колеги купих си ново радио за xc90 от една морга,че моито изгоря но сега го сложих и не тръгва изобщо!Трябва ли да отида в мото пфое да го програмират към колата или и това е счупено?Благодаря ви предварително


Какво му е изгоряло на старото радио?

Да новото ако е от същия клас аудио трябва да се програмира(което не е много сигурно, че ще стане), ако не е няма да можете въобще да го програмирате.
Благодаря ти tisho,беше много полезен.