Волво Клуб - България

Full Version: Радиатор - антифриз 760 GLE
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
В радиатора на Волвото ми влизат 2 тръбички от радиатора на скоростната кутия. Въпроса ми е за отопление на скоростите ли е или за охлаждане, при положение, че ск. кутия си има радиатор ? :roll:
В радиатора на Волвото ми влизат 2 тръбички от радиатора на скоростната кутия. Въпроса ми е за отопление на скоростите ли е или за охлаждане, при положение, че ск. кутия си има радиатор ? :roll:
!!!!!!!!
.........
Нещо неразбрах!!
..или просто проверяваш дали има тук 7хх.
!!!!!!!!
.........
Нещо неразбрах!!
..или просто проверяваш дали има тук 7хх.
Мисля, че зададох въпроса правилно. Волвото ми е 2.8 автоматик и радиатора тече. През него минава маслото на ск. кутия. Искам да сменя радиатора и ме притесняват тези тръбички.
Мисля, че зададох въпроса правилно. Волвото ми е 2.8 автоматик и радиатора тече. През него минава маслото на ск. кутия. Искам да сменя радиатора и ме притесняват тези тръбички.
Мммммм........
мойто мнение!
Хубаво ще смениш или оправиш радиятора, ама там малко трябва да бъде по вещ човек.
Несмятам че е просто нещо.
Защо?!
Моя съвет.
Отиди и си направи консултациика с специалистите по автоматиците.
За да не прецакаш скоростите!
Иначе, сполай ти. Да пишеш как си се справил и дали има нещо което да знаем за тази операция по смяната на този радиатор.

п.п. филтъра сменял ли си го на ск. кутия - масления?
Мммммм........
мойто мнение!
Хубаво ще смениш или оправиш радиятора, ама там малко трябва да бъде по вещ човек.
Несмятам че е просто нещо.
Защо?!
Моя съвет.
Отиди и си направи консултациика с специалистите по автоматиците.
За да не прецакаш скоростите!
Иначе, сполай ти. Да пишеш как си се справил и дали има нещо което да знаем за тази операция по смяната на този радиатор.

п.п. филтъра сменял ли си го на ск. кутия - масления?
Колега няма да се плашиш,аз съм свалял радиатор на 740GLE пак автоматик 84година 2.5 и няма нищо просто ще изтече малко масло от радиатора като свалиш тръбите ама като ти казвам малко съвсем малко и готово слагаш другия радиатор но после мисля че трябва да се смени маслото на скоростната кутия. Успех! Smile
turbobanana8 Wrote:Колега няма да се плашиш,аз съм свалял радиатор на 740GLE пак автоматик 84година 2.5 и няма нищо просто ще изтече малко масло от радиатора като свалиш тръбите ама като ти казвам малко съвсем малко и готово слагаш другия радиатор но после мисля че трябва да се смени маслото на скоростната кутия. Успех! Smile
Колега стига с тия ахеологически разкопки, погледни кога е писан последния пост по някоя тема преди да постваш :!: :!: :!:
Pages: 1 2