Волво Клуб - България

Full Version: Проблем със CD-то V40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, колеги от скоро съм горд собственик на Volvo V40 2.0T.
Имам проблем със CD-то вкарвам диск и след 2-3 сек. го изкарва, даже не се опитва и да го прочете. Ако някой е имал такъв проблем моля да сподели.
Благодарско предварително. Smile :!:
1.Година на производство на колата ?
2.Тип на уредбата )примерно HU 6XX )
Баба ванга отдавна я няма и нема как да разберем ...
Big Grin Big Grin Big Grin
Сигурно лазерната глава се е скапала, но може и само с почистване да се оправи, занеси го в някой сервиз и ще ти кажат. :wink:
Хора имам същия проблем с моето CD . Когато пусна диск ,за момент за чува нещо ,като разчитане; изписва ERROR и го изхвърля. От къде може да идва тази грешка и как мога да се справя с проблема , защото е дразнещо да не работи CD-to. Колата ми е Volvo V40 '01. CD-то е оригиналното. Някакви идеи ?
и аз имах такъв проблем..оказа се,че цд-то не чете мп3,а аудио дискове Smile
X-Mag Wrote:Хора имам същия проблем с моето CD . Когато пусна диск ,за момент за чува нещо ,като разчитане; изписва ERROR и го изхвърля. От къде може да идва тази грешка и как мога да се справя с проблема , защото е дразнещо да не работи CD-to. Колата ми е Volvo V40 '01. CD-то е оригиналното. Някакви идеи ?
Tisho Wrote:Сигурно лазерната глава се е скапала, но може и само с почистване да се оправи, занеси го в някой сервиз и ще ти кажат. :wink:
djonirr Wrote:и аз имах такъв проблем..оказа се,че цд-то не чете мп3,а аудио дискове Smile
Това не е проблем, а липса на възможност!
Проблем е когато не функционира по предназначение, т.е. ти нямаш проблем с аудиото или колата ... :mrgreen: