Волво Клуб - България

Full Version: Въпрос оотносно инфо за имобилайзер
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Момчета имам следния въпрос.Как мога да разбра пин кода на имобилайзера.Обикновено ги пишат на книжката за употерба както се казва.Някой може ли да помогне ако ми каже къде се намират тази информация.Ще ви кажа после един трик Smile
Ключар може да ти го прочете от ключа.

Като знам какво стана с една лампа над педалите по добре не се захващай с имобилайзера. :mrgreen:
хахах онова вече го разбрах.Няма да се повтаря.А за ключара няма смисъл.работата е на над 100лева.И ми трбва кода на имобилайзера,за да ми програмират чип.За да може ако си заагубиш ключа да ти се извади нов без да се вади брава с имолайзера устройството.Затов ами трябва и ще ви кажа ако ми кажете как да го намеря.
Говорят ти общи приказки. При Волво имобилайзера е компютъра за двигателя, няма брави и допълнителни устройства. Има само четец на код около стартера и кода се подава към компютъра. В Мото Пфое регистрират ключ към компютъра, а не сменят компютъра, но излиза скъпо. Нов ключ струва 40 лв с програмирането, извади си резервен и това е.

Това с бравите е за много нови коли. Ти си с кола от миналия век - ключалката иска само ключ, никакви кодове.

Имаше тема за някой градове, че искат някакви невероятни суми за ключ. В Практикер Младост в София ми го извадиха за 40 лв и си карам с него, а оригиналния ми седи за резервен. В Бриколаж ми искаха 80, но беше с по-джиджана заготовка.
Ами хубаво,ама до 98 струва към 50 60 лв.След 98 отиват на почти 200 лева.За съжаление съм проверил не е 40 лева ако беше щях да извадя.И вариянт е с кода на имобилайзера ,да се направи чип да е като бекъп при изгубване на ключа с този ключ да се извади нов.като като се свърже към една джаджа яото е вързана към комп на колата да се следват стъпкит еза активиране ключа с некви маневри.
Маtzo ключа струва 40 кинти със изработка и програмиране за твоя автомобил.И ПИШИ ПО ГРАМОТНО......!
Къде е това бе м*ка му?От плевен съм.Къде да отида за ключ с чип за 40 кинти.Ще се поправя.Ми понеже бързам защото съм и на работа.И съм в кол център и ми звънят. Smile
За коли първа генерация ключ с изработка и кодиране струва 40-так във Варна на ключаря на Кауфланд. Предполагам че и в Практикер и Бриколаж във всеки голям град цената ще е същата.Всичко повече от тази цена +/- 5 лева е ОБИР.
Ами вижте четох тема,по този въпрос.Не мгоа да я намеря.Понеже нямам много време да търся,че съм на работа.Но много хора се изказаха и казват че техните волва е струвало 40 50 лева.Но годината им ина производстов е 97 98 96 .А моята е 99.И е с другия двигател и има промени.Ходих при добър ключар сложи го на апарата и не го хвана.каза,че 98 е правил за 50 лева.Ама си мислеше ,че и моя е така ама се оказа,че не е .Във мото пфое е към 200лв.Атой ми каза за 160,че ще го направи.А другия вариант е да намеря кода на имобилайзера,и по този номер ще разбере какъв е чипа за да направи такъв.А с тези машинки трябва да си ги набави този код.И затова струва скъпо.А ако го има този код,ще го направи за около 40 50 лева.Това е проблема.
ето прочетете <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=18025&p=144211&hilit=%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87+%D0%B4%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%82#p144211" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=18025&p=144211&hilit=%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87+%D0%B4%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%82#p144211</a><!-- l -->
Pages: 1 2 3 4