Волво Клуб - България

Full Version: Нов собственик на В40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здрасти от март месец съм собственик на Волво в40 1.9ТДИ 115к.с 2002 год. това е марка която винаги ми е харесвала и сега още повече Smile
DuMoo Wrote:...това е марка която винаги ми е харесвала и сега още повече
Ти остави ами и още повече ще ти харесва.И понеже чак сега се хвалиш-много безавариини километри и след две години максимум да си я продал и да си взел по-нов модел Big Grin
DuMoo Wrote:Здрасти от март месец съм собственик на Волво в40 1.9ТДИ 115к.с 2002 год. това е марка която винаги ми е харесвала и сега още повече Smile
Браво колега DuMoo ..купил си кола която ще ти даде сигурност,лукс,и удоволствие ЧЕСТИТО ! и със здраве и мноооооого безаварийни километри ! ..Доколкото за колицата -здрава , надеждна , сигурна (както казах) , и много още ! Даже ще посмея да цитирам думи на един уважаван от мен колега който казва ''много скучна кола,с часове седиш пред нея и няма какво да правиш , няма едно болтче някъде да завиеш..'' . Добре дошъл в семейството на ВОЛВО колега ! Хайде със здраве ! Поздрави Smile
И аз ще се присъединя към теб колега. От вчера и аз Волволизирах с V40 1.9D 2003.

Колата ми е взела акъла направо съм влюбен. :love7:


дълги километри безавариино каране пожелавам на всички колеги и на себе си!

:wav:
momk0 Wrote:И аз ще се присъединя към теб колега. От вчера и аз Волволизирах с V40 1.9D 2003.

Колата ми е взела акъла направо съм влюбен. :love7:


дълги километри безавариино каране пожелавам на всички колеги и на себе си!

:wav:
Честита кола и на теб колега momk0 ! Добър избор на кола ! Много безавариини километри на всички колеги ! Поздрави Smile
momcho00 Wrote:
momk0 Wrote:И аз ще се присъединя към теб колега. От вчера и аз Волволизирах с V40 1.9D 2003.

Колата ми е взела акъла направо съм влюбен. :love7:


дълги километри безавариино каране пожелавам на всички колеги и на себе си!

:wav:
Честита кола и на теб колега momk0 ! Добър избор на кола ! Много безавариини километри на всички колеги ! Поздрави Smile

Благодаря!

Колега с теб освен че караме еднакви автомобили сме и съименици! :mrgreen:
И ти ли си Момчил бе колега ? Smile)
momcho00 Wrote:И ти ли си Момчил бе колега ? Smile)


Да! :partyman:

И да си призная за 3-ти път в живота си намирам човек с това име...
- набор '87

извинявам се за офтопика! :tongue8:
а споко колега Smile как върви твоята машина ? ако искаш пиши ми на ЛС или дай скайп да не спамим тук.. Smile
Така и така сме софиянци,колега momk0 даже сме и набори,аре да си спретнем една мини среща да си разгледаме колите и да замерим да сравним кое за какво иде реч.Пишете на Л.С. :wink:
Pages: 1 2