Волво Клуб - България

Full Version: Някой да пътува скоро Бургас-Русе
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Дано съм оцелил правилния раздел,но ако не е така ще помоля модераторите да преместят темата.щЕ ходя до Русе за да бартеросвам едни джанти и ако има някой работа до там да драсне едно лично,защото сам се обезмисля цената на джантите.Или ако някой има път нататък да каже колко,ще му струва услугата да закара 4 джанти до там и да върне в Бургас другите.Поздрави.
Здравей! Не знам дали ще ти свърши работа информацията, която ще ти дам, но все пак..... :roll: :wink: Big Grin . Следващия уикенд /11-12.06/ ще се проведе "Писта Русе". Доста хора и коли от Бургас отиват на това състезание. Можеш да опиташ да откриеш някой или директно да се свържеш с организатора на "Писта Бургас"-Радко Петров и той евентуално и при възможност да ти съдейства за транспорта. Все пак бургаските бегачки отиват до там на платформи и с бусове и няколко джанти в повече едва ли ще им натежат. Това е само идея как да подходиш в случая, но не и поет ангажимент-организацията трябва да си я направиш сам. Приятен ден и дано съм ти бил полезен.