Волво Клуб - България

Full Version: Интересна промоцийка в Русе
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Джиткам си аз от офиса до банката и минавам покрай комплекс "Евас".
Понеже е жегичка и едно магазинче с климатици ми направи впечатление та реших да се набутам вътре. От вратата ми стана ясно, че това всъшност се явява нещо като шоуруум на някаква марка дето не съм я чувал. Логото беше сини букви на бял фон и едни триъгълничета. Както и да е, пича вътре ме убеждаваше в качествата на продуктите му и то забележете как:
"Това е най-доброто на пазара! Осигурява Ви абсолютен комфорт и е адски надеждно. Затова е и промоцията ни в момента: При всеки закупен климатик подаряваме комплект накладки за VOLVO. Защо VOLVO ли? Заради аналогията - надеждност и комфорт."

Или тези хора са се побъркали или доставчикът им е по-луд от тях, не знам, ама работата не е на добре!
Ти ма уби бе ... Big Grin :laughing5: :laughing3:
Това наистина ли е :Д
Е, аз за базик ли съм застанал тука ?!?
Интересното е ,за какъв модел Volvo са накладките Big Grin
Бързах и не питах, може би по избор, а може би за S60...
Е адаш ти ме разби :hello1:
Да,в тоя ред на мисли едни наши колеги с климатици,предлагаха с покупката на всеки климатик и електрически радиатор(безплатно),за да се чувствате по комфортно през зимата.А едни други предлагаха и карти за VIP клиент на ЧЕЗ и ЕОН... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
На какво ли не са способни търговците. :wink:
Е, на този на витрината пишеше "Враг Номер 1 на Е-Он". Ама така и не разбрах търговеца ли е побъркан или доставчикът му е по-луд от него ?!?