Волво Клуб - България

Full Version: Среща в София на 26.06.2011 - ПРЕДЛОЖЕНИЯ (след Юндола)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте Колеги!
Пускам темата по-рано, за да се изкажат мнения, относно предстоящата среща!
Нека, всеки да поспами, ако счита, че може да даде предложение, какво, къде... Който, разбира се няма да има възможност да пътува за Националната среща...
Иначе, часът и мястото са известни!


Предлагам, след десетина дена, темата да бъде преформулирана, като заглавие в "Среща в София на 26.06.2011", като отпадне думата "предложения"!
Моля до десетина дена да се разбере, поне, какви са предложенията за формата на срещата, пък, после да се разбира, кой ще присъства със сигурност.
При обявяването на предишната среща имаше предложение за пикник, което, мисля, че е положително! Хубаво би било, вместо да се пържим на паркинга един час, да се съберем от 12, и, в 12:15 да потеглим общо към избраното за пикник място, някъде на тревичка и сенчица!

Предлагайте, залагайте! Който няма да ходи на Юндола...
Аз НЯМА да отида на Юндола - по обясними причини
Но за 26 - стига да съм в сф.

п.п. носете си яйцата за 15мин. ще ги изпържим на капаците!!! или те или ния!
Kaто нов член и аз мога да дойда Smile)
Аз мисля да тръгна на 26.06 сутринта от Юндола и в 12:00 ч. да съм пред НИМ.
ivanmblaster Wrote:Аз мисля да тръгна на 26.06 сутринта от Юндола и в 12:00 ч. да съм пред НИМ.
Значи ще пътуваме в колона. :wink:
Kangalov Wrote:Значи ще пътуваме в колона. :wink:
Yes! :cheers:
ivanmblaster Wrote:
Kangalov Wrote:Значи ще пътуваме в колона. :wink:
Yes! :cheers:

Че, за къде сме без Байрака!...
Браво!


Колеги, виждам, темата се оживи! Сега, кажете, какво предпочитате да направим на тази среща! Щото, имам чуството, че цялата Национална среща ще завърши на софийска земя. Wink
Да вземем, поне да намерим някое място, където можем да паркираме повече коли, и, където да има и кръчмичка...

Очаквам да се включите с предложенията!!!
Моля автора на темата да смени в заглавието й думата "вместо" със "след". Колегите от Русе, които по традиция също се събират в края на всеки месец промениха датата на срещата, за което отново им благодаря. Нека не прилагаме двоен стандарт т.е. за едни може, за други не може. Благодаря.
ако се организираме да тръгнеме по навреме от Юндола и ние ще сме на НИМ
100Y0 Wrote:Моля автора на темата да смени в заглавието й думата "вместо" със "след". Колегите от Русе, които по традиция също се събират в края на всеки месец промениха датата на срещата, за което отново им благодаря. Нека не прилагаме двоен стандарт т.е. за едни може, за други не може. Благодаря.

...Писах на Кире да го направи! Очакваме!
Благодаря и аз!