Волво Клуб - България

Full Version: Разочарован от МП
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравийте колеги.Както е заглавието на темата изключително съм разочарован от Нашто Мото Пфое.Вчера ходих за диагностика на предницата и кво да ви кажа.Какво разбирате вие колеги под ДИАГНОСТИКА.Като правя маневра напред или назад да паркирам се чува леко пукане от предницата и реших да я проверя точно там но имах чувството че се намирам при някой гаражен квартален майстор Big Grin .Пичът напъва с една щанга по шарнирите,по носачите пипа с ръце и накрая каза че всичко е ок но трябвало да се сменят тампоните на стаб.щанга(пък аз ги смених)и че дясно вътрешно каре било за смяна.Имало луфт и се чудели как не ми тресял волана при подаване на газ когато съм на скорост.Общо взето не ми откриха проблемът за който отидох(ако мога така да го нарека)Тези номера ги правихме с един мой приятел който ми обслужва колата и като не открихме нищо реших да отида там като си мислех че ще я закачът на някаква машина или квото имат там но съм згрешил.Дори и не я покараха да видят за кво става въпрос.Май се поувлякох с писането но ПОВЕЧЕ ТАМ НЯМА ДА ОТИДА.
п.п Забравих.Казах им че имам клубна карта а те ми отговориха"е ми то за тази диагностика каква отстъпка да ползваш" :minigun: .Айде със здраве
А и аз ходих при тях за проверка на ходова част ,качваха я 1 подемникна 2ри гледа бута с еда щанга и ми казаха че предния тампон на двигатля е скъсан е да скъсан е наистина ,след това на една машина за проверка на амортисьори я качиха ,за 10лв толкова поне с мене бяха много любезни Big Grin
и аз като радо ....
Поне и мойте амортисьори да бяха проверили ли :gib: .Иначе и с мен бяха любезни ама само до там.Няма да стъпя там вече :evil: :twisted: