Волво Клуб - България

Full Version: Светна SRS-a...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги ! Днес с едно приятелче майсторче свалихме волана за да поправим клаксона (пластините във волана не даваха добър контакт и не свиреше клаксона) и след като направихме пластините , сложихме волана с паленето на колата след 30 метра ми светна лампичката SRS..мисълта ми е това грешка от бордкомпютъра ли е заради свалянето на волана..защото досега откакто я имам не ми е светила лампичката SRS..Поздрави Smile
Куките те дебнат... СРС-та разни... важна клечка ще се окажеш... с интересен камуфлаж - линейка - хахахаха
Шегувка - да, това е заради откачането на волана. Трябвало е преди това да откачите акумулатора, но понеже е трябвало да оправите клаксона, разбирам защо не сте го откачили....
Лекува се с чистене на грешката, ама само софтуерно. Помни я и само с откачане на батерията не става.
УСПЕХ
Хаха колега разсмя ме със шегичката за камуфлажа..и наистина е така..строги СРС-та сме ние линейкаджиите..хахаххахах.. Сега по темата:Значи няма да се плаша сичко става с изчистване на грешката софтуерно..така ми каза и едно приятелче диагностик във сервизче..каза докарай ми я ще изчистиме грешката..та при него ли да я закарам или във Мото Пфое ? Поздрави !
Чистиш грешката и си готов. Става с Vol-fcr. За друг път да си знаеш - преди да откачиш възглавница се откача акумулатора.
Аз също съм разглобявал волан , и то при откачен акумулатор . Въпреки това се появи същия проблем .
Карам я така около година без проблем , но не знам дали изобщо е активен еърбега...
Със сигурност не работи! Wink
Мото Пфое така да го нарека колега НИКОГА