Волво Клуб - България

Full Version: пружината
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте приятели Smile
Четох някъде из форума, че има недеволни хора от задните пружини които се продават! Колата ми е клекнала много и вече ми се иска да се повдигне, вариантите с подложки и с тампончета ги видях в по старите теми ,но се питах дали някои не е намерил заместник на волво прувината с пружина от друг автомобил?
fvladimirov Wrote:Здравейте приятели Smile
Четох някъде из форума, че има недеволни хора от задните пружини които се продават! Колата ми е клекнала много и вече ми се иска да се повдигне, вариантите с подложки и с тампончета ги видях в по старите теми ,но се питах дали някои не е намерил заместник на волво прувината с пружина от друг автомобил?

Колеги са слагали от лада и нива, да пишат...
Аз сложих по две(старите + нови за волво) навити една в друга стана доста по високо но при по висока скорост не е устойчиво в завой както беше, но пък незадира по полегнали полицай и в задните калници когато седнат двама на задната седалка...
Здравей колега Smile
Аз взех нови (и преди и задни)
Относно задните сега не кляка (не че преди е клякала много ) просто от това което съм виждал.. всички са слаби (не са предвидени за много много хора)
ако взимаш пружини и работата ти е така че да караш тежки работи сложи по една подложка и няма да имаш проблеми Smile
За мен с пружните които са предвидени за този модел колата е доста устоичива на завой (все пак зависи и от амортисьорите) за тези от лада незнам. Никога не съм се завъртал с 460 тката.

Това е моето мнение и успех Smile
Благодаря за мненията, накрая сложих от 940-ка и за сега съм много доволен. Четири човека и не опира на легналия гурнето както преди Smile. Хубава вечер!