Волво Клуб - България

Full Version: Въпрос за каско...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,колеги!

Като правих каско на колата един чичка с очила я огледа отгоре до долу и намери забележки по боята на предната броня и на десния калник. Нещо ударено от камък или надраскано от клон при което писа,че въпросните детайли са за боя и сега предполагам,че недай си Боже нещо стане с тези детайли няма да ми платят щетите. Интересно ми е ако ги оправя тези неща може ли да ида отново да я огледат и да ги коригират. И ще ми вземат ли отново пари за премаркиране. Каското е към ДЗИ.

Ако някой е правил това упражнение и сподели,ще съм благодаренSmile


Поздрави!
Най-добре ако имаш възможност отстрани тези дефекти след което отиди да ти я снимат.Не трябва да ти вземат пари за повторно маркиране.А най-напред преди да предприемеш каквото и да е отиди и ги питай как процедират в тая застрахователна компания,защото е различно от останалите.Във ЗК Виктория няма маркиране,само оглед и снимки.При подновяване на каско описват щети по колата, даже и тези към които не си предявил иск и сравняват в базата данни от миналата година.Въпрос на твое желание е кога ще предявиш иск за оценка на щета.При сключване на каско за първи път има маркировка(поне преди 3 г. беше така)и подробен оглед на колата.
Май точно така ще направя,ще ида да ги питам какво ще стане като си ги оправя тези забележки.