Волво Клуб - България

Full Version: странични светлини
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги можели някой да ми каже как се свалят страничните светлини на броните за смяна на крушки ????
Имаше тема за това.Аз лично за предните бръкнах с ръка м/у подкалника и калника.Самото габаритче от едната страна е на щипка и се откача лесно.Дърпаш
щипката и избутваш навън.За задните мисля че трябва да се откачи бронятя в края за
да можеш да стигнеш до габарита.Там по същия начин се действа.
ivoV40 Wrote:Колеги можели някой да ми каже как се свалят страничните светлини на броните за смяна на крушки ????
Пишеш "габарит" в търсачката на форума и излизат няколко страници в които става дума за тези габаритчета... и за това как се свалят и за това как се побългаряват....има и схеми даже Wink
много мерсиииииии Smile
А мерсаж...щото и при мен едната даде фира...И само ме дразни :twisted:
Смяната е много лесна трябва ти нещо тънко, като ножче например с което да бръкнеш от задната страна на габарита. След това вадиш буксата и сменяш кушкатаSmile
[attachment=0]pg88a.jpg[/attachment
Ето и снимка за начина на смяна, дано съм помогналSmile
Само че крушката е капсулована и трябва да се изтърже.После се залива със силикон и работата е 6 Wink
При мен нямаше нужда от това, но при по старите модели може и да е такаSmile Важното е да светят Smile Колата изглежада страхотно с тяхSmile))
choki Wrote:[attachment=0]pg88a.jpg[/attachment
Ето и снимка за начина на смяна, дано съм помогналSmile
това на снимката коя година е ?????
Pages: 1 2