Волво Клуб - България

Full Version: проблем с компютърната система
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Tisho Wrote:Много ми прилича на проблем с таблото (DIM модула). В моментите когато работи показва ли грешка в SRS - airbag системата?
Здравеите имам абсолютно същия проблем мото пфое истриха srs сега не свети лампата но на моменти се исключва музиката таблото и всичко което каза колегата някакви решения
cholakov9 Wrote:
Tisho Wrote:Много ми прилича на проблем с таблото (DIM модула). В моментите когато работи показва ли грешка в SRS - airbag системата?
Здравеите имам абсолютно същия проблем мото пфое истриха srs сега не свети лампата но на моменти се исключва музиката таблото и всичко което каза колегата някакви решения

Коя година е XC90-то?

Първите XC90 имат проблем с едни пластмаси и им се наводнява CEM модула.
При мен го беше направила този номер и след дълго турсене на проблема в
Ел схемите се оказа едно реле което пуска всичките тези модули.
Релето се намира на цема под таблото.
Теябва да се провети кое е точно по схемата на конкретния автомобил.
Надявам се да съм ви бил полез.
Tisho Wrote:
cholakov9 Wrote:
Tisho Wrote:Много ми прилича на проблем с таблото (DIM модула). В моментите когато работи показва ли грешка в SRS - airbag системата?
Здравеите имам абсолютно същия проблем мото пфое истриха srs сега не свети лампата но на моменти се исключва музиката таблото и всичко което каза колегата някакви решения

Коя година е XC90-то?

Първите XC90 имат проблем с едни пластмаси и им се наводнява CEM модула.
Колата е 2004 как мога да разлеша проблема и какво горе доло ще струва
Pages: 1 2