Волво Клуб - България

Full Version: съобщение за изгоряла крушка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги!
Отдавна не съм писал във форума и то е, защото не съм имал проблеми с моето волво В70, 2.4 бензин! Но ето,че се появи един малък! Беше ми изгоряла крушката на преден ляв габарит и ми излезе съобщение на таблото с удивителния червен знак! Смених я със същата крушка-старата беше Осрам и новата е такава със същите параметри! Интересното е, че съобщението продължава да се изписва! Ще съм благодарен,ако някой ми каже как да го отстраня!Чувал съм,че се натиска бутона reset, задържа се и по този начин се изключва от контокт и се вади ключа, но не съм сигурен! Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват!
Удивителният знак при 40-ските означава проблем със спирачната течност(накладки,дискове за смяна).Предполагам че и при теб е така!
ico_kosara007 Wrote:Удивителният знак при 40-ските означава проблем със спирачната течност(накладки,дискове за смяна).Предполагам че и при теб е така!
Не е. Всъшност извинявам се - зависи коя година е Ве-то?
peci_74, моля попълни си коректно профила, с населено място и подпис с кратко описание на автомобила ти, аналогично на моя.
peci_74 Wrote:Здравейте колеги!
Отдавна не съм писал във форума и то е, защото не съм имал проблеми с моето волво В70, 2.4 бензин! Но ето,че се появи един малък! Беше ми изгоряла крушката на преден ляв габарит и ми излезе съобщение на таблото с удивителния червен знак! Смених я със същата крушка-старата беше Осрам и новата е такава със същите параметри! Интересното е, че съобщението продължава да се изписва! Ще съм благодарен,ако някой ми каже как да го отстраня!Чувал съм,че се натиска бутона reset, задържа се и по този начин се изключва от контокт и се вади ключа, но не съм сигурен! Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват!

Червена лампа с удивителна е за друг проблем. При изгоряла крушка въпросния триъгълник с удивителна свети жълто-оранжево. Като предните габарити не се следят за изгоряла крушка, само фарове стоп светлини и задни габарити.

Проблема е друг и може да е сериозен, за това виж какво пише колата като съобщение на дисплея.