Волво Клуб - България

Full Version: Въпрос................
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравеите на всички,
Не мога да ви нарека колеги понеже все още нямам Волво,но искам да попитам няколко неща понеже съм краино заинтересуван,
1. Спрял съм се на два модела С80 или В70 понеже сам доста едър човек и ми се виждат по широчки. Та въпроса ми е има ли някаква съществена разлика между тях освен че единия е комби и ако има какво ще ме посъветвате?
2. От друга страна като чета за проблемите които изникват и които коментирате тук се плаша доста понеже съм така да се каже от дълбоката провинция-Харманли и като си знам нашите гаражни маистори....................
Мото Пфое има в съседния град доколко знам Хасково ,но пак там цените...........
Абе наистина ли толкоз много се развалят,...........а пак меракът ми е голям за Волво.Харесва ми много визията на Волво.
Даите мнение и съвет кои какво мисли.
Благодаря предварително на отговорилите и дано не сметнете темата ми за спам,ако е така се извинявам.
Здравей колега.Всеки знае че покупката на автомобил втора ръка крие известни рискове.Но може да изискаш от продавача да се диагностицира колата в Мото Пфое.S 80 е по-висок клас автомобил и от него може да очакваш повече екстри.Комбито е семеен автомобил и също не е лош избор.Това с чупенето е повече мит отколкото реалност както и с цените на частите.Все пак доста колеги имат въпросните автомобили и си ги карат и поддържат.Много зависи предния собственик как е поддържал колата.Ти сам трябва да си избереш модела Волво, както и с какъв двигател(като кубатура,бензин или дизел).Желателно е при оглед да вземеш със себе си човек който поне малко си има понятие от Волво.Ако си харесаш някоя кола по обява пускаш снимката във форума може някой колега да я е гледал и да си каже мнението.Един съвет ако евентуално си купиш Волво препоръчително е да го обслужваш с качествени части за да нямаш проблеми в последствие.Успех с покупката!
Имаш кола - имаш проблеми, особенно ако е дърта.
Нямаш кола нямаш проблеми.
И все пак S80 си е един доста добър избор. :-)
Благодаря за двата отговора но за жалост нямам познат които да разбира от Волво..................ще гледам какво яте стане дано не ме измамят,което е наи вероятно да стане...