Волво Клуб - България

Full Version: VOLVO VADIS 2005
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Има ли някаква разлика в сравнение с 2001, освен че има по-новите модели ?
Има ли някаква разлика в сравнение с 2001, освен че има по-новите модели ?
да основен въпрос ИМА ЛИ НЕЩО повече от 2001 освен новите модели
много от нас имат старата версия работеща без проблем благодарение на няколко колеги и заслужава ли си да мъчиме новата да я теглиме и пускаме. нека някой дето вече има и двете версии да каже
да основен въпрос ИМА ЛИ НЕЩО повече от 2001 освен новите модели
много от нас имат старата версия работеща без проблем благодарение на няколко колеги и заслужава ли си да мъчиме новата да я теглиме и пускаме. нека някой дето вече има и двете версии да каже
Предполагам,че разликата е в модификациите след 2001г.Мисля, че за по-старите автомобили няма да е нужно новия Вадис от 2005.
аз все още съм в процес на разучаване, но за сега ми върши перфектна работа.
Предполагам,че разликата е в модификациите след 2001г.Мисля, че за по-старите автомобили няма да е нужно новия Вадис от 2005.
аз все още съм в процес на разучаване, но за сега ми върши перфектна работа.
а на мен пък са ми се прецакали всички стари вадиси :x Sad
а на мен пък са ми се прецакали всички стари вадиси :x Sad
Абе, аз го свалих, записах на диск, ама пустия му английски, нали все не остава време да му обърна по-сериозно внимание.... .

За сетъп фаила е ясно, но като го пусна ми отваря за секунда някакво ДОС-овско прозорче и изчезва, чакам вече половин час - нищо.

Дали да не го преведе някои тоя текст(с инструкцията за инсталация), че така ми се губи поне към 1/3 от него а при точни инструкций това си е доста.

Благодаря предварително.
Абе, аз го свалих, записах на диск, ама пустия му английски, нали все не остава време да му обърна по-сериозно внимание.... .

За сетъп фаила е ясно, но като го пусна ми отваря за секунда някакво ДОС-овско прозорче и изчезва, чакам вече половин час - нищо.

Дали да не го преведе някои тоя текст(с инструкцията за инсталация), че така ми се губи поне към 1/3 от него а при точни инструкций това си е доста.

Благодаря предварително.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9