Волво Клуб - България

Full Version: Среща край Казанлък 12-14 Август - "Синята река"
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Къде и кога,че ни домъчня,а и въдиците ръждясаха.На Кавалера му се е допила С Т о Й о В а.. и му се е дослушало П аН гЕ вА .. Arrow
До падането на студа и снега сезона е открит Wink :mrgreen: . Мен ме няма само в периода 31.07-05.08.2011г.и после в началото на септември, но за сметка на това имам верни колеги и приятели, които и в този период ще са на линия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
100Y0 Wrote:Мен ме няма само в периода 31.07-05.08.2011г.и после в началото на септември, но за сметка на това имам верни колеги и приятели, които и в този период ще са на линия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Ти остави актуална снимка и туба с ракия(от твоята),пък ходи където щеш ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kangalov Wrote:
100Y0 Wrote:Мен ме няма само в периода 31.07-05.08.2011г.и после в началото на септември, но за сметка на това имам верни колеги и приятели, които и в този период ще са на линия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Ти остави актуална снимка и туба с ракия(от твоята),пък ходи където щеш ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ти дай тубата, пък и без снимката ще минем :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


оная река да не вземе да пресъхне??? :roll:
Синята река е малко язовирче над Бузовград и не се очаква скоро да пресъхне за разлика от ракията ми :oops: ако ме няма обаче ще минете само със снимката ми или даже без нея Tongue :twisted: ...гаден съм нали :twisted: :twisted: :twisted:
Тя тая "Синя река" се оказа язовирче, след малко да не излезе, че не е и синя :roll:
Ей тоя 100УО пак се опитва да си скрие "оная" ракия от мене. Два пъти организира срещата,
когато немога да присъствам, а сега като няма на къде той ще забегне на някъде. Tongue
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П. ама това със снимката не е вариант за присъствие - какво ще правим на Танас снимката + кухарка :mrgreen:
Наско е такъв виртуоз, че и от снимката ще накара китарата да свири. Без него купона не е същия!!!
Какво стана сега,аз веднъж реших да дойда,а то няма да има среща.Айде бре,да не пресушиха язовира.?
само пясъци и дюни останаха ....
И един гарван грачи грозно нейде в полето...


П.П. Кангалов нещо си се объркал - срещата тая седмица е пред Терапията Tongue
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13