Волво Клуб - България

Full Version: ДА не забравяме фаровете
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
miro343 Wrote:
alex Wrote:Миро, не спомена за бира и черпене ми се струва Big Grin Big Grin Big Grin



в събота с тъста колнахме прасчо,тъй че не мож ме уплашите.който идва към варна --да звънка.


п.п ити имаш да черпиш дето драхме локото,ама айде--за друг форум е.......
21-кръг ?????
Локото изобщо не ме интересуват ( аз съм от Пловдив а не от Кюстен....) но за черпрне - ник'къв проблем :drinkers: :partyman:
miro343 Wrote:
alex Wrote:Миро, не спомена за бира и черпене ми се струва Big Grin Big Grin Big Grin



в събота с тъста колнахме прасчо,тъй че не мож ме уплашите.който идва към варна --да звънка.


п.п ити имаш да черпиш дето драхме локото,ама айде--за друг форум е.......
21-кръг ?????
Локото изобщо не ме интересуват ( аз съм от Пловдив а не от Кюстен....) но за черпрне - ник'къв проблем :drinkers: :partyman:
хе хе много си прав
хе хе много си прав
Здравейте имам нужда от помощ без никаква причина компютъра ми изписва че има аномалия във фаровете - май светят на една страна не съм ги пипала светят всички но май са на една страна и това е от около 10дена Cry
pepsiv Wrote:Здравейте имам нужда от помощ без никаква причина компютъра ми изписва че има аномалия във фаровете - май светят на една страна не съм ги пипала светят всички но май са на една страна и това е от около 10дена Cry

А моя компютър няма фарове. Гледах го. USB-та виждам и други какви ли не конектори но не и фарове... :roll: Big Grin


Ъъъъъ... Да не би да става дума за автомобил?
много благодаря :? блондинка съм ама не чак толкова .фаровете ми се оправиха ,но компютъра все още ми изписва аномалич с фаровете
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9