Волво Клуб - България

Full Version: Истинското лице на форума???
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Вчера превключих от Internet Explorer на Opera и облика на страницата се промени. Преди рубриките Добре Дошли и Новини бяха най-отгоре , а Архив най-отдолу. Сега, с новия браузър е обратното.
Кой е истинският изглед на началната страница? Форумът да не е правен специално за IE?
По останалите страници май не виждам промяна.
Само при мен ли е така или някой от Вас има същия проблем?
Не е фатално, ама е неприятно - в службата го гледам така, а пък в къщи - иначе.
Вчера превключих от Internet Explorer на Opera и облика на страницата се промени. Преди рубриките Добре Дошли и Новини бяха най-отгоре , а Архив най-отдолу. Сега, с новия браузър е обратното.
Кой е истинският изглед на началната страница? Форумът да не е правен специално за IE?
По останалите страници май не виждам промяна.
Само при мен ли е така или някой от Вас има същия проблем?
Не е фатално, ама е неприятно - в службата го гледам така, а пък в къщи - иначе.
Наясно съм с изгледа под Опера, там има някакво разместване, долните рубрики отиват най отгоре, но само в нея е така, нямам обяснение, иначе всички фруги Mozilla, FireFox, IE изглежда по един и същи начин, всъщност IE7 още несъм поглеждал.

П.П. И там изглежда нормално, проблема е само под Опера засега
Наясно съм с изгледа под Опера, там има някакво разместване, долните рубрики отиват най отгоре, но само в нея е така, нямам обяснение, иначе всички фруги Mozilla, FireFox, IE изглежда по един и същи начин, всъщност IE7 още несъм поглеждал.

П.П. И там изглежда нормално, проблема е само под Опера засега
Явно операта си е проблемна, защото на мен не само ги размества, ами и не ще да покаже никакви икони и др. подобни и аз си решех проблема кардинално - отварям през Експлорера. :lol:
Явно операта си е проблемна, защото на мен не само ги размества, ами и не ще да покаже никакви икони и др. подобни и аз си решех проблема кардинално - отварям през Експлорера. :lol:
Ясно, ще сменям...разбира се не форума, а браузъра.
Ясно, ще сменям...разбира се не форума, а браузъра.
S80_Silver Wrote:Ясно, ще сменям...разбира се не форума, а браузъра.

Аз съм с Mozilla Firefox и съм доволен, IE го зарязах преди време.
S80_Silver Wrote:Ясно, ще сменям...разбира се не форума, а браузъра.

Аз съм с Mozilla Firefox и съм доволен, IE го зарязах преди време.
Pages: 1 2