Волво Клуб - България

Full Version: Продавам vovlo v40 1.9tdi 90ps 98год.-на части.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Здравейте колеги,продавам въпросната кола на такава цена защото не мога да я регистрирам.Причината е в италианския талон хартията била фалшива.Колата е в отлично състояние четири ел стъкла,работещ климатик,четири еднакви гуми на 80% няма никакви липси по външния вид или интериора даже започнах и я обслужвам с нов горивен и въздушен филтър е в момента обаче спрях заради проблема с регистрацията.Докарал съм я лично от Италия на ход,закупена е от първи собственик там.Ако има такава бракувана или катастрофивала може да се прехвърлят рег.табели и да се кара,продавам я за толкова колкото ми е излезнала.Офертата важи 10 дни след това я започвам на части.За повече подробности на тел.0883365216 или 0876688099 скайп lucky_you_m.Снимки ще кача утре.Поздрави.
Качи снимки колега...,не е лошо да се знае какъв цвят е колата Wink
krasi ladata Wrote:Причината е в италианския талон хартията била фалшива....

Малко увъртяно си го написал ми се чини -- сиреч италианския талон е правен допълнително ли :?:
не е правен допълнително самата хартия е била менте
колега,ако си решил на части да питам: джанти има ли това возило и какви са?Щипка за закрепване на акумулатор също?И ако има и кажеш какви са и цена съответно.Благодаря
[attachment=19546][attachment=19545][attachment=19544][attachment=19543][attachment=19542][attachment=19541][attachment=19540][attachment=19539][attachment=19537][attachment=19535]
Ето малко снимки,възможен е лек коментар на цената за сериозните само на място
приятел на скоро имаше подобен проблем, бяха му предложили да си извади временна адресна регистрация в друг град където след това ще може да си я регистрира.
Колеги благодаея за инфото обаче не ми се занимава вече с тази кола,защото вече си купих друга.Та тази ако иска някой да я вземе цяла ще е добре(за нея)иначе ще я разпарчетосам.Склонен съм да я дам и за 2000лв само и само да не я разглобявам но ако се наложи Sad ,просто колата не го заслужава.Поздрави.
Моля модераторите да променят заглавието на темата,колата вече се продава и на части.
колега дай цена на машинката за централното на предна лява врата
благодаря
Pages: 1 2 3 4 5 6 7